ترازو دیجیتالی وزن کشی شیشه ای Personal Scale با دقت بسیار بالا برای وزن کشی

ترازو دیجیتالی وزن کشی شیشه ای Personal Scale با دقت بسیار بالا برای وزن کشی
ترازو شیشه ای

موجب افزایش وزن در میان همهی گروههای سنی میشود که نتیجهی آن بروز برخی بیماریهای غیر واگیر است. چاقی و اضافه وزن عامل مهمی در ایجاد بیماریهایی غیر واگیر مانند مشکلات قلبی، عروقی، سکتهی مغزی، دیابت نوع ۲، فشار خون و برخی سرطانهاست. در بسیاری از ترازو های دیجیتال پیشرفته و مدرن به غیر از وزن کشی قابلیت های دیگری مانند اندازه گیری درصد چربی بدن ، فشار خون ، شاخص بدن و … ترازو دیجیتال با استفاده از یک باتری کار خواهند کرد. ترازوها به ساده ترین شکل ممکن در انواع کسب و کارها استفاده می شدند. با توجه به آنکه دقت ترازو بسیار مهم است تنوع زیادی هم در زمینه انواع ترازو وجود دارد. و در نهایت اینکه حجمی بیشتر از قدرت تحمل ترازوی شیشه ای دیجیتال روی آن قرار ندهید، زیرا هم ترازو را از حالت کالیبره خارج می کند و هم سطح شیشه ای در معرض خطر آسیب دیدگی و شکستگی قرار خواهد گرفت. بررسی این عوامل موجب میگردد تا بتوانید بهترین ترازوی وزن کشی دیجیتال را مطابق با نیاز خود انتخاب نمایید. حداقل وزن ۶ کیلو گرم باید روی ترازو قرار گرفته شود تا توانایی وزن کشی آن را داشته باشد. تحمل وزن: ترازوهای دیجیتال قادرند حداقل ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کنند که برای وزن کشی اعضای خانواده کفایت میکند.

ترازو شیشه ای

فلزی: ترازوی دیجیتال فلزی محکم و با دوام است و زود فرسایش پیدا نمیکند، اگر قرار است افراد زیادی از محصول استفاده نمایند، ترازویی با بدنه فلزی انتخاب خوبی است زیرا زود نمیشکند و ترک هم نمیخورد. از زمانی که خرید و فروش و داد و ستد در زندگی انسان و لزوم وزن کردن اشیا مطرح شد، ضرورت اختراع و استفاده از ترازو بیشتر گردید. جسم برای وزن کردن در یک پله و ورزنه ها را در پله دیگر قرار می گیرند و شاهین به حالت تعادل در می آید و وزن جسم معلوم می شود . وجود یک ترازوی دیجیتال وزن کشی در خانه به شما کمک میکند که وزن خود را مرتب کنترل و محاسبه کنید و آن را در یک حالت متعادل و استاندارد نگهدارید. این ترازوی دیجیتال با سطح کاملا چرمی و صفحه نمایش بزرگ، توسط برند متئو (Matheo) ساخته شده است. یکی از مزایای این ترازو، سطح چرمی آن بوده که امکان لغزش پا در آن بسیار کمتر از سطوح شیشهای است. این محصول جهت ثبات بیشتر دارای پایه های پلاستیکی می باشد که مانع از سر خوردن ترازو بر سطوح سنگی و سرامیکی و غیره می شود. داشتن بیماریهای نظیر درد مفاصل و آرتروز که مانع فعالیت میشوند.

حداکثر وزن قابل تحمل و همچنین دقت اندازه گیری به همراه اطلاعات دیگر روی ترازو نوشته میشوند. این ترازوها اغلب از جنس شیشه سبک و نشکن ساخته میشوند و توانایی ذخیره اطلاعات را نیز دارند. ترازوهای هوشمند علاوه بر طراحی شیک و زیبا، قابلیتهایی مانند اندازه گیری شاخصهای سلامتی، کم مصرف بودن، قابلیت اتصال به گوشی هوشمند، امکان ذخیرهی اطلاعات روی نرمافزار گوشی و قابلیت انتقال اطلاعات به گوشی هوشمند را دارند. نوع اتصال: ترازوی دیجیتال میتواند از راه بلوتوث به گوشی هوشمند متصل گردد، اگر ترازو این قابلیت را داشته باشد، شما میتوانید شاخصهای سلامت را در گوشی خود مشاهده نمایید. جنس ترازو: امروزه ترازوهای دیجیتال وزن کشی از شیشه نشکن، فلز، چوب، پلاستیک فشرده یا آلومینیوم ساخته میشوند. پلاستیک و آکریلیک: ترازویی که از جنس پلاستیک و آکریلیک باشد قیمت کمتری دارد، سریع خشدار میشود و اگر از جایی بیفتد، ممکن است بشکند یا ترک بر دارد، وزن زیادی را هم نمیتواند تحمل کند. بنابر این کاربر با مشاهده دقیق وزن خود می تواند برنامه بهتری برای ورزش و تغذیه خود تعیین کند و در نتیجه راحت تر به تناسب اندام می رسد. با ترازوی دیجیتال وزن کشی شما میتوانید وزنتان را کنترل کنید و هر زمان نیاز شد برنامه غذایی خود را تغییر داده و از مصرف فستفودها و غذاهای چرب اجتناب کنید. This article h​as been w​ritten  with the help  of GSA Con​tent Generator D᠎em oversi on!

با هر بار وزن کشی، شما مطابق تغییرات وزنی برنامه غذایی خود را تنظیم میکنید تا در مسیر سلامت گام بردارید. شیشه ضخیم، که ضخامت آن 5 میلیمتر نیست، توانایی مقاومت در برابر هرگونه استرس را دارد.دارای یک سطح محکم و راحت برای وزن گیری در مقیاس خانگی تا 5 کیلوگرم میباشد ، دیسک شیشه ای با قطر 150 میلی متر استفاده می شود. ساخت ترازو: مواد استفاده شده در ساخت ترازو و کشور سازنده، تعیین کننده کیفیت ساخت محصول است، برندهای آلمانی، چینی، کرهای، ژاپنی، سوئیسی و … ترازوی دیجیتال که در صنعت، تجارت، علم، آموزش و مصارف خانگی کاربرد دارد، ماهیتش مشابه ترازوهای قدیمی است منتها با داشتن قطعات الکترونیکی متعدد، دقت عمل بیشتری دارد و استفاده از آن نیز راحتتر است. ترازو وسیلهای است که برای اندازه گیری جرم اجسام و مایعات مورد استفاده قرار میگیرد و امروزه در هر بخشی از زندگی هم کاربرد دارد. زیرا تمام این عیوب قابل رفع هستند و در این رابطه لازم است از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. این محصول از یک نمایشگر بزرگ LCD برخوردار بوده و همچنین با دقت بالایی وزن شما خرید ترازوی شیشه ای خانگی را نمایش میدهد. از قابلیتهای دیگر این ترازوی وزن کشی دیجیتال، وجود یک دماسنج است که دمای محیط را نمایش میدهد.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.