استعلام واکسیناسیون گردشگران نوروزی از طریق پلاک خودرو

[ad_1]

ایسنا/ گیلان استاندار گیلان از نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش ورود گردشگران به استان خبر داد.

اسدالله عباسی در جلسه ستاد مدیریت کرونا استان با تقدیر از فعالان این عرصه در مبارزه با این بیماری، گفت: خوشبختانه با تلاش برای کنترل ویروس کرونا، شاهد کاهش 50 درصدی بستری ها و کاهش 50 درصدی بستری ها هستیم. کاهش 30 درصدی مرگ و میر».

وی با بیان اینکه ایام نوروز در حال نزدیک شدن است و بازدید گردشگران از استان رو به افزایش بوده است، گفت: در این ایام به استان می رسیم. بشقاب

عباسی با تاکید بر لزوم نظارت بر اجرای قوانین سفر در پایانه های حمل و نقل زمینی، فرودگاه ها و مرزها تصریح کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز باید با همکاری پلیس مبادی ورودی در استان ایجاد کند، راه ها، کریدورها، هلال احمر. و پلیس باید اقدام ویژه ای انجام دهد.

استاندار گیلان توجه رئیس جمهور را به کیفیت آموزش و خدمات در این منطقه جلب کرد و گفت: آموزش و پرورش و آموزش عالی باید نسبت به تشکیل کلاس های حضوری اقدامات لازم را انجام دهند زیرا دلیلی برای جلوگیری از حضوری وجود ندارد. کلاس ها.” قابل قبول

وی همچنین بر لزوم رسیدگی به مسائل خوابگاه های دانشجویی تاکید کرد و گفت:

عباسی با بیان اینکه حقوق و دستمزد کارکنان و کارگران در سال جدید جابه جا نشود، گفت: باید تا پایان روز تمام مطالبات کارکنان دستگاه های اجرایی برآورده شود. تو هفته.

استاندار گیلان افزود: در شرایط سخت کنونی کارگر حق ندارد نگران حقوق خود باشد.

لزوم تزریق دو دوز واکسن برای پذیرش مسافران در واحدهای اقامتی، لزوم ثبت واحدهای صنفی در سامانه «ایران من» و اخذ کد QR و نظارت بر بازار و همچنین لزوم ایجاد مبادی ورودی در استان. میزبانی از گردشگران نوروزی موضوع دیگری بود. وی مورد تاکید ستاد مدیریت استانی کرونا گیلان قرار گرفت.

وی همچنین از اداره کل آموزش و پرورش خواست در ساخت مدارس به رعایت اصل پاکیزگی توجه کرده و با استفاده از ظرفیت هلال احمر امکانات لازم را در اختیار گردشگران قرار دهد.

عباسی با تاکید بر حضور فرمانداران و مدیران در پست های زیرمجموعه و لزوم پرهیز از سفر در این ایام گفت: فرمانداران و مدیران اجرایی باید در دو شیفت کاری به کار خود ادامه دهند و جهادگران و ارگان های موجود را حذف کنند. خدمات مشارکتی با بخش های دیگر کار کنید.

او در حمایت از اتحاد ایالات متحده برای دموکراسی صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای ایالت مهم است.

استاندار گیلان با بیان اینکه نباید لحظه ای از حقوق مردم غافل شد، گفت: هیچ مسئولی حق ندارد مسئولیت خود را به دیگری تحمیل کند.

او در حمایت از ائتلاف آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای مردم مهم است. فراهم کند.

عرضه آرد مرغوب و تولید نان مرغوب به ویژه در بخش عمده استان مورد تاکید و یادآوری استاندار گیلان قرار گرفت: دستگاه های اجرایی باید با دست اندرکاران سفره مردم برخورد کنند و در این راستا مماشات لازم نیست و بدون بخشش

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.