ویلیام بار: نامزدی ترامپ یک اشتباه بزرگ است

[ad_1]

ویلیام بار، دادستان کل ایالات متحده در دولت دونالد ترامپ، معتقد است که ترامپ نباید در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا شرکت کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت روزنامه گاردین، ویلیام بار در مصاحبه ای گفت که نامزدی دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا در انتخابات 2024 “اشتباهی بزرگ” از سوی حزب جمهوری خواه خواهد بود.

او به تلویزیون نیوزمکس گفت که ترامپ با اعلام نامزدی خود در انتخابات 2024 گزینه خوبی نخواهد بود.

دادستان کل سابق که جمهوری‌خواه نیز هست، گفت: «فکر نمی‌کنم او (ترامپ) نماینده ما، جمهوری‌خواه باشد.

او گفت: “و من فکر می کنم جمهوری خواهان شانس بزرگی دارند و نامزدی ترامپ اشتباه بزرگی خواهد بود.”

57 درصد جمهوری خواهان در یک نظرسنجی گفتند که در انتخابات 2024 آمریکا به ترامپ رای خواهند داد. ترامپ که دو بار در دوره ریاست جمهوری خود برکنار شده است، بارها به هوادارانش گفته است که برای انتخابات مجدد شرکت خواهد کرد.

ترامپ در کنفرانس کنش سیاسی محافظه‌کاران با تکرار ادعای خود مبنی بر پیروزی در انتخابات 2020 گفت: ما دو بار این کار را انجام دادیم (در انتخابات پیروز شدیم) و دوباره این کار را خواهیم کرد. برای سومین بار پیروز می شویم.

انتظار می رود ترامپ از اظهارات ویلیام بار آزرده خاطر شود. او از زمان شکست در انتخابات 2020 چندین بار با دادستان کل سابق درگیر شده است.

بیشتر بخوانید:

ویلیام بار در کتاب اخیر خود با عنوان تراژدی پشت تراژدی: خاطرات دادستان کل نوشت: ترامپ نشان داده است که قدرت متقاعدسازی یا روحیه مناسب لازم برای رهبری مثبت را ندارد.

بار گفت که ترامپ اطراف خود را با “متملقان” و “دلقک ها” احاطه کرده است که دائماً به او تئوری های توطئه اغوا کننده اما بی اساس می دهند. از سوی دیگر ترامپ این بار را “آهسته” و “بی حس” خواند.

ویلیام بار گفت: «وقتی دموکرات‌های چپ افراطی تهدید به شکایت از ترامپ و از آن بدتر استیضاح او کردند، ارزش خود را برای نظم و قانون و شأن انتخاباتی از دست دادند». او مانند یک مربی اسب سوار ترامپ را مطیع کرد.

ترامپ قبلاً بار را یک کرگدن (به معنای شخصی که نامش از یک جمهوری خواه است) خوانده و او را “بزدل، ضعیف… و رقت انگیز” خوانده بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.