وظایف رسانه های داخلی در برابر دیکتاتوری رسانه های غربی

[ad_1]

رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیراً دیکتاتوری رسانه ای را یکی از اشکال دیکتاتوری قدرت های غربی برشمردند و تکلیف رسانه های داخلی در برابر این نوع دیکتاتوری را نیز روشن کردند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با توجه به گستردگی رسانه‌های مختلف، بر اساس بیانیه‌هایی که در جلسه فرماندهی نیروی هوایی ارتش و گروه پدافند هوایی ارتش در 18 بهمن‌ماه جاری بیان شد، تصمیم گرفتند سیاست ضد دولتی را در پیش بگیرند. رسانه های اسلامی و ایرانی حقایق را تحریف می کنند، دروغ تجاری را تعریف می کنند.

در این زمینه رهبر انقلاب اسلامی خطاب به مدیران و متولیان رسانه ملی و اصحاب رسانه های مختلف پرداختند. وی خاطرنشان کرد: برای اجرای این سیاست، تلاش می‌کنند با آراستن چهره زشت و فاسد دیکتاتوری و سرپوش گذاشتن بر خیانت‌های خود، چهره جنایت وحشی را زینت بخشند و بالعکس، چهره انقلاب را کاملاً پنهان و پنهان کنند. نقاط ضعف صدها بار بزرگ‌نمایی می‌شوند، بنابراین در مقابل تهاجم این رسانه‌ها، تبیین جهاد وظیفه قطعی و فوری است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای علیرغم ادعای آزادی بیان، دیکتاتوری رسانه‌ای را یکی از دیکتاتوری‌های قدرت‌های غربی دانستند و با ذکر نمونه‌هایی مانند حذف نام و عکس شهید سلیمانی در فضای مجازی، خاطرنشان کردند: از هر کلمه و تصویری که مخالف غرب است استفاده می‌کند. بله، آنها ممنوع النشر هستند و در مقابل از این فضا برای نابودی اسلام و جمهوری اسلامی استفاده کامل می کنند.

وی در مواجهه با این واقعیت تلخ، آن را وظیفه همگان به ویژه مسئولان رسانه ملی و دست اندرکاران و صاحبان رسانه های مختلف دانست و پیشرفت ها و خدمات عظیم انقلاب را تشریح کرد و در ادامه گفت: اجتماعی، مدنی، آموزشی، بهداشتی، صنعتی، مذهبی و فرهنگی، سیاسی و سیاسی، دفاعی و امنیتی، اما آرشیو رسانه های کشور به دلیل اشتباهات، بازتاب و اخبار چندانی از این اقدامات شگفت انگیز ندارند، اما همه چیز را توضیح می دهند. باب جهاد.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: نباید اجازه داد برخی از مشکلات اقتصادی و معیشتی این حوادث و حماسه ها را غبارآلود کند و از انظار عمومی خارج و به فراموشی سپرده شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به «تهاجم مشترک» جبهه دشمن به ایران به معنای تهاجم اقتصادی، سیاسی، امنیتی، رسانه‌ای و سیاسی خاطرنشان کردند: تهاجم رسانه‌ای، امنیتی و اقتصادی اعم از متفکران و اقدامات به‌ویژه مسئولان. ، متعهد به کار هستند.

او در حمایت از ائتلاف آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای ملت مهم است. این از گذشته ادامه خواهد داشت و دشمن دوباره شکست خواهد خورد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.