ورود دانشگاه خوزستان به ارشاد و آموزش جوانان زیر نظر کمیته امداد امام (ره)

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان دوره عمومی اشتغال، کارآفرینی و مهارت های زندگی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در خوزستان برگزار می شود.

نازی ابیاوی قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان در حاشیه جلسه ای که با حضور معاون جهاد دانشگاهی استان و معاون اشتغال و همچنین نماینده کل استان برگزار شد، سخنرانی کرد. اداره کل ورزش و جوانان: کلاس های آموزشی اشتغال، کارآفرینی و مهارت های زندگی برای جوانان توسط امداد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان، وی افزود: در این جلسه نمایندگان دستگاه های ذیربط به صورت چهره به چهره و نحوه برگزاری کلاس های مجازی، تعداد افراد هر کلاس و نحوه انجام آن بحث و تبادل نظر کردند. آموزش شرکت کنندگان دوره را ارزیابی کنید.” .

ابیاوی گفت: اجرای دوره های اشتغال عمومی، کارآفرینی و مهارت های زندگی برای جوانان با کمک توانمندسازی ائمه جماعات در اجرای دوره های کارآفرینی و دوره های ویژه اشتغال محور با در نظر گرفتن حمایت های علمی و تجربی جهاد دانشگاهی مددجویان خمین کمیته امداد». توسط جهاد دانشگاهی و زیر نظر وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: این دوره آموزشی مانند سایر دوره های آموزشی اشتغال مقدماتی با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی، توسعه نگرش کارآفرینی و ارتقای مهارت های عمومی دانش آموزان برگزار می شود.

معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: هدف نهایی توسعه، ارتقا و توسعه نگرش ها، مهارت ها و توانایی های افراد مستعد اشتغال و انتقال دانش، اطلاعات و فرصت های جدید برای راه اندازی مشاغل جدید است. .

وی با استقبال از توسعه همکاری های مشترک با جهاد دانشگاهی، همکاری و استفاده از این نهاد انقلابی را در زمینه های مختلف آموزشی و اشتغال عنوان کرد: این دو نهاد با توجه به پتانسیل و پتانسیل ارزشمند جهاد دانشگاهی می توانند در کنار یکدیگر همکاری کنند. برای رفع نیازهای مصرف کنندگان برای اشتغال.

ابیاوی گفت: هدف از اجرای این الگو، تعامل با دستگاه اجرایی و بخش خصوصی مشمول اجرای طرح و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره شخصی و خارج از منزل به متقاضیان مشاغل خانگی است. ایجاد زیرساخت بازاریابی و بازاریابی و فروش محصولات مشاغل خانگی. تسهیل نظارت وزارت بر روند تطبیق از طریق بازدیدهای میدانی.

آنها با بیان اینکه مددجویان برای ایجاد فرصت های شغلی نیاز به راهنمایی و آموزش دارند، افزودند: دسترسی به جهاد آموزشی در حوزه می تواند اثربخشی و موفقیت این گونه طرح ها را افزایش دهد.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان افزود: هدف این طرح اجتماع زنان جوان سرپرست خانواده، جوانان دیپلمه و جوانان دیپلمه و غیره است، شروع طرح یا مشارکت در کاریابی. برنامه

وی خاطرنشان کرد: از جمله وظایف جهاد دانشگاهی، تدوین مطالب محوری، حضور در کارگروه های استانی، ارائه برنامه و برنامه زمان بندی اجرا، آموزش، عیب یابی و پیگیری دسترسی ارباب رجوع به کلاس های مجازی، برگزاری دوره های فردی و به معنای واقعی کلمه است. طبق برنامه تنظیمی در برگزاری آزمون نهایی دوره و پس از قبولی در آزمون، اعطای گواهینامه به شرکت کنندگان و ارائه گزارش پیشرفت دوره کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.