هیچ کشوری آرزوی تعرض به آسمان و خاک ایران را ندارد

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان فرمانده پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با اشاره به وضعیت ناامن منطقه و همسایه ایران گفت: هیچ کشوری تصور نمی کرد که به آسمان و خاک ایران حمله کند.

سردار سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: چهارمین شکارگاه دزفول پایگاه مقاومت است و با توجه به تاریخ شفاهی شهدا و رزمندگان باید سه ماه اول دفاع مقدس باشد. ” به دلیل استقامت و مقاومت این پایه.

وی افزود: در ماه های اول جنگ تحمیلی با رشادت این خلبانان زمینی و پرشور پرشور ماشین جنگی عراق متوقف و نقشه دشمن برای سرزمین اصلی خنثی شد.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری وادتی دزفول با اشاره به برپایی نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری وادتی دزفول گفت:

امیر ولدی در ادامه هدف اصلی از برگزاری نمایشگاه هوایی راهیان نور چهارمین شکارگاه وحدتی دزفول لبیک را تبیین جهاد به دستور مقام معظم رهبری عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث جهاد انگیزه و نقشه راه بود تا در این راستا گام برداریم و برپایی نمایش هوایی راهیان نور نمونه عینی جهاد است.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری وادیتی دزفول گفت: دستاوردهای نظامی، کارهای فنی و تجهیزات نظامی و ابزار کمک به ایجاد امنیت برای مردم از مصادیق عینی جهاد است و باید در این راستا گام برداریم. کشور از این پتانسیل آگاه است.

امیر ولدی گفت: به طور میانگین روزانه بیش از 10 تا 15 هزار نفر از نمایشگاه هوایی راهیان نور پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول بازدید می کنند و اشتیاق زیادی در بین مردم برای بازدید از عملکرد نیروی هوایی وجود دارد.

وی افزود: هدف اصلی نیروی هوایی برقراری امنیت پایدار هوایی در مرزهای کشور و آسمان است. ما باید از تمام تجهیزات و نیروهای موجود برای برقراری امنیت استفاده کنیم و در این راستا تمام توان خود را برای حفاظت از آب و خاک میهن به کار خواهیم گرفت.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با اشاره به وضعیت ناامن منطقه و همسایه ایران گفت: هیچ کشوری تصور تهاجم به آسمان و خاک ایران را نداشته است.

امیر ولدی گفت: نیروهای مسلح مقتدر، کوشا و متحد جمهوری اسلامی ایران به رهبری مقام معظم رهبری، پاسدار آب و خاک سرزمین مادری هستند و این حق و توان به هیچ دشمنی اجازه خواب نخواهد داد. ” وطن

وی گفت: این حق و توانمندی یک شبه در نیروهای مسلح به ویژه در نیروی هوایی به دست نیامده است و برای برقراری این امنیت و حق در کشور خون داده شده و قدردان خون همه شهدا هستیم.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با اشاره به اینکه نیروی هوایی در بسیاری از عرصه ها به جهاد خودکفایی پرداخته است، گفت: رکن پیشرفت علمی، تجهیزاتی و… اساس جهاد خودکفایی است. .

امیر ولدی با اشاره به نامگذاری سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید، دانش بنیان و اشتغال زایی افزود: تولید دانش بنیان سال هاست که در نیروی هوایی در دستور کار قرار گرفته و تولید آن تولید است. سایر محصولات نظامی پیشرفته خواهند شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.