ملی پوش پینگ پنگ بانوان: اشتباه کردم اما هرگز تسلیم نشدم

[ad_1]

مهشید اشتری می گوید در چند وقت اخیر تمام تلاش خود را برای موفقیت در تنیس روی میز انجام داده است اما اشتباهاتی نیز مرتکب شده است که پیشرفت او را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش ایسنا، دو مرحله مقدماتی برای تیم ملی تنیس روی میز بانوان برگزار شد و شیما صفایی، پریناز حاجیلو و مهشید اشتری به جمع ملی پوشان پیوستند و در کنار ندا شهسواری، رتبه برتر ایران قرار گرفتند. خیالش راحت شد و به تیم ملی منصوب شد. این تیم در بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی شرکت خواهد کرد.

مهشید اشتری درباره کیفیت مسابقات انتخابی به ایسنا گفت: همه بازیکنان از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بودند و در جمع رقبا قرار داشتند به همین دلیل انتخاب ما سخت بود. از آنجایی که انتخاب برای مسابقات مهم بود، مسابقات سخت تر بود و بازیکنان انگیزه بیشتری داشتند.

وی در خصوص عملکرد خود در مسابقات انتخابی گفت: دو بار قبل از مسابقات مقدماتی به عنوان نفر اول به تیم ملی رسیدم اما این بار واقعا سخت بود و به عنوان نفر سوم وارد تیم ملی شدم. می دانستم برد در دور اول کار سختی بود و کرونا گرفتم و از نظر بدنی ضعیف بودم بنابراین شاید نتوانم مقام اول را کسب کنم، اما خوشبختانه به پایان رسید.

اشتری با بیان اینکه در سال های اخیر روند پیشرفت بازیکنان کاهش پیدا کرده است، گفت: همه نظری دارند اما من تمام تلاشم را کرده ام و هیچ وقت سردم نبوده است. هرکسی به نوعی در حال پیشرفت است. شاید گاهی اوقات اشتباه می کنم و مجبور نیستم زیاد به خودم فشار بیاورم. شاید اگر این کارها را انجام می دادم و خودم را از نظر روحی بیشتر آماده می کردم، می توانستم پیشرفت بیشتری داشته باشم.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.