مسکو: ایالات متحده 60 “آزمایشگاه بیولوژیکی نظامی” در مجاورت روسیه و چین دارد.

[ad_1]

روسیه می گوید که ایالات متحده با سوء استفاده از نقص های حقوق بین الملل در حال تقویت قابلیت های نظامی بیولوژیکی خود در سراسر جهان است.

ایگور کریلوف، فرمانده نیروهای حفاظت رادیولوژیکی، شیمیایی و بیولوژیکی نیروهای مسلح روسیه به شورای امنیت سازمان ملل گفت: «از سال 2005 حدود 60 سایت با هزینه دولت آمریکا در مناطق مرزی بین روسیه و چین وجود داشته است. ” ایالات متحده مدرن شده است.”

کریلوف به وزارت خارجه چین گفت: امروز پنتاگون 336 آزمایشگاه را در 30 کشور زیر نظر دارد.

وی افزود: پیمانکاران اصلی وزارت دفاع آمریکا متابیوتا، بلیک و فیچ و CH-to-M-Hill هستند که مسئولیت ساخت تاسیسات بیولوژیکی و تامین تجهیزات آزمایشگاه های بیولوژیکی پنتاگون در سراسر جهان را بر عهده دارند.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی رئیس جمهور روسیه امروز (چهارشنبه) گفت که آزمایشگاه های بیولوژیکی ایالات متحده چندین سؤال را نه فقط برای روسیه، بلکه برای همه مطرح می کنند و این وظیفه ایالات متحده است که اطلاعات جامعی در مورد آنها ارائه دهد. .

در 31 ماه گذشته، رئیس کمیته پارلمانی روسیه برای بررسی فعالیت‌های آزمایشگاه‌های بیولوژیکی در اوکراین اعلام کرد که تحقیقات انجام شده در سمت اوکراین تنها تهدیدی برای روسیه و اوکراین محسوب می‌شود. جامعه جهانی.

هفته گذشته، دوما و فدراسیون روسیه طرح هایی را برای تشکیل یک کمیسیون مشترک برای بررسی فعالیت های آزمایشگاه های بیولوژیکی در اوکراین تصویب کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.