مرادمند و یزدانی چه می شود؟

[ad_1]

سعید فتاحی می گوید سوال باشگاه استقلال این است که چرا یزدانی و مرادمند مدعی شهروندی مورد قبول وزارت ورزش و نظام نامه فدراسیون فوتبال قرار نگرفته اند؟

به گزارش ایسنا، سعید فتاحی یکی از مدیران باشگاه استقلال درباره غیبت سیاوش یزدانی و محمد مردمند در دیدار مقابل فجر و دستور اعزام این دو بازیکن به خدمت سربازی گفت: بعدازظهر امروز (چهارشنبه) جذب نیرو انجام شد. سیستم بیانیه ای داد چرا امروز بعدازظهر این را گفتند؟ چرا در آستانه بازی با فجر جواب داد؟ استقلال از تمام اختیارات قانونی استفاده کرده و درخواست کرده است.

وی در ادامه گفت: سیاوش یزدانی ملی پوش ماست. او در 29 مارس 30 ساله می شود. چگونه تاریخ 22 مارس را برای او ارسال کردند؟ همه می دانند مراد در اردوی تیم ملی بود. قانون می گوید بازیکن تیم ملی تا 30 سال تمام می تواند از تخفیف برخوردار شود. هنگام نامه نگاری به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش این سوال پیش می آید که چرا با درخواست ما مخالفت کردند؟

فتاحی با اشاره به حضور بازیکنان در سایر تیم های لیگ برتری گفت: اگر بخواهم می توانم بگویم بازیکن کدام تیم بود. من سال ها در سازمان لیگ بودم. سایر تیم ها نیز از ظرفیت قانونی خود استفاده کردند. آزادی حول قانون می چرخد. از ابتدای لیگ تمام تلاشمان را کردیم که در تبلیغات محیطی و بحث بازیکنان خارجی قانون را رعایت کنیم. خداوند به ما کمک می کند تا قوانین را رعایت کنیم.

وی در مورد آینده شاگرد و یزدانی گفت: باشگاه تمام تلاش خود را می کند. ما در تمام ماه نامه می نویسیم. ما هر کاری که لازم بود انجام دادیم اما تا اینجای کار نتوانسته ایم نتیجه بگیریم. قطعا از ظرفیت قانونی موجود استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.