قیمت فروش مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس Danfoss

در پتروشیمی و پالایشگاه های نفت و گاز برای خنک سازی یا حرارت دهی به گاز فراوان مورد استفاده قرار می گیرند. ​A᠎rtic le has been c re ated by GS A  Co᠎nt᠎ent Gene ra tor  DEMO​!

فروش مبدل حرارتی

مبدل حرارتی صفحه ای به دلیل دارا بودن ضریب کلی انتقال حرارت بسیار بالا، ابعاد بسیار کوچکتر و راندمان بالاتر نسبت به مبدل های حرارتی رایج پوسته و لوله مزیت دارند، به خصوص در صورت نصب سختی گیر در مسیر آب سرد ورودی آنها می توانند به صورت لحظه ای آب گرم مصرفی مورد نیاز را بدون نیاز به ذخیره سازی (مانند منابع کویلی و دو جداره)، به صورت کاملا بهداشتی به مصرف کننده عرضه نمایند. ​Th​is c on᠎te᠎nt w᠎as  done by GSA Con​te nt Gen er​at or  DE MO.

مبدل حرارتی قیمت

جوشاننده ها معمولا دارای ساختمان لوله و پوسته و به قسمت پایین برج تفکیک متصل می شود. قابلیت مدولار شدن چیلرها: مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به آسانی بصورت موازی یا سری به هم متصل می گردند این امر باعث گردیده تا در چیلرهای مدولار از این مبدل ها استفاده شود.  This da ta was ᠎done by GSA Con tent Generator Dem᠎oversion .

فروش مبدل حرارتی دانفوس

جریان توربولانت و تنش بالای دیواره در این نوع مبدل ها باعث می شود تا به صورت خودکار عمل تمیزکاری اتفاق بیفتد ((Self-Cleaning.

خرید مبدل حرارتی

با این حال، واشرهای ساخته شده از مواد خاص می توانند تا دمای 400 درجه سانتیگراد را تحمل کنند و می توان صفحات را به یکدیگر جوش داد یا لحیم کرد تا در شرایط سخت تر عمل کنند.

فروشگاه مبدل حرارتی

این مبدل جوشی قابلیت عملکرد در فشار حداکثر 32 بار و دمای حداکثر 150 درجه سانتیگراد را دارد(PED approval pressure/temperature graph).

نمایندگی مبدل حرارتی دانفوس

کمپرسوهای هیدروکربنی Danfoss برای کاربردهایی با بازه دمایی پایین حتی تا ۴۵- درجه سانتیگراد مناسب هستند. در داخل این اواپراتورها از پخش کن مخصوص استفاده شده که باعث افزایش راندمان و سوپر هیت مناسب گاز می گردد.ابعاد کوچک این اواپراتورها باعث می گردد چیلرها به آسانی و در زمان کوتاه تری تولید شوند.

از طرف دیگر، پلیت محصول پایهای میباشد برای ساخت سازهها و محصولات بزرگتر، و تولید قطعاتی که ساخت آن غیر عملی است.

خرید مبدل های حرارتی

از طرف دیگر ، راندمان پایین آنها همراه با فضای زیاد اشغال شده در مقیاس های بزرگ ، صنایع مدرن را بر آن داشته تا از مبدل های حرارتی کارآمدتر مانند پوسته و لوله یا صفحه استفاده کنند.

انواع پلیت بریز

مبدل های تولید شده در گروه صنعتی هفت از صفحات استنلس استیل 316، 304 و تیتانیوم تشکیل شده اند. انتقال حرارت کارآمد: موجهای مبدل حرارتی صفحه ای جوشی و قطر هیدرولیکی کوچک تشکیل جریان متلاطم را افزایش میدهند، به طوری که سرعت انتقال حرارت بالایی برای سیالات حاصل میشود.

کنترل دمای خوب: به دلیل کانال های باریکی که بین صفحات مجاور تشکیل شده است، تنها حجم کمی از سیال در یک PHE وجود دارد.

برای این کار می توان اسید های ضعیف کمتر از ۵ درصد همانند اسید سیتریک، اسید اکسالیک را به داخل منبع آب تزریق کرد تا به همراه آب و اسید در داخل مبدل حرارتی صفحه ای به جریان بیافتد و رسوب داخل آن از بین برود.

در نتیجه، تا 90 درصد از گرما را می توان بازیافت، در حالی که تنها 50 درصد در مورد مبدل های حرارتی پوسته و لوله است.

7. تمامی مبدل های صفحه ای آلفالاول مدل آلفاچیل آزمایش نشت توسط هلیوم و یک طیف سنج هلیومی را پشت سر می گذرانند.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس

نصب سریع و آسان مبدل صفحه ای دانفوس واشری: طراحی خاص این باعث می گردد که به آسانی نصب شده و تمامی صفحات سیل کامل گردد.

مبدل حرارتی صفحه ای بریز

فشردگی: اثر حرارتی بالای PHE ها به این معنی است که ردپای بسیار کمی دارند. با این حال، ضریب انتقال حرارت همرفتی نیز کاهش مییابد و کارایی مبدل حرارتی را کاهش میدهد.

قیمت مبدل حرارتی با توجه به تنوع مدل و برند های موجود در بازار متفاوت است، لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده در مجموعه دماتجهیز به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است.

قیمت مبدل حرارتی صنعتی

مبدل های حرارتی با هدف خنک کردن سیال گرم و یا گرم کردن سیال با دمای پایین و یا هر دو مورد استفاده قرار می گیرند.

این آزمایشات ایمنی تشخیصی در ابتدا با کوت کردن یا پوشش دادن هر چاهک پلاستیکی با آنتی ژن هدف، مانند پروتئین ویروس یا انگل و سرم خون فرد انجام میشود.

این سیستم برای دمای بالا و فرایندهای گازی خلق شده است. دمای طراحی مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس جوشی از 196- تا 200 درجه سانتی گراد است.

فروش مبدل حرارتی در اصفهان

مبدل حرارتی پلیت کمک میکند تا فرایند انتقال گرما و حرارت از یک مایع سیال به مایع یا ماده دیگر، بدون ترکیبشدن این دو صورت بگیرد.

مبدل حرارتی دانفوس

کاربر این مبدل در صنایع پاستوریزاسیون – گرمایش – سرمایش – لبنیات – ماءالشعیر – آبمیوه – کنسانتره و …

اما آنچه ما را بر آن می دارد که از مبدل های حرارتی صفحه ای استفاده کنیم مزایا و قابلیت های عملکردی مبدل های حرارتی صفحه ای در صنایع مختلف است.

1- مبدل های مارس به دلیل بازدهی بالا ، حجم کم و سازگاری با سیال های مختلف ، کاربردهای گوناگونی در صنایع دارند.

فاصله نزدیک به هم صفحات مانند این است که از لوله های با قطر کوچک استفاده شده است که این ضریب انتقال حرارت را افزایش می دهد.

7. استفاده از مبدل صفحه ای جوشی در چیلرهایی که با آب با دمای نزدیک صفر دارند. یکی از برتری های این نوع مبدل در مقایسه با سایر مبدل های صفحه ای ، بهترین عملکرد به همراه پایین ترین هزینه های عملیاتی می باشد.

فاکتورهای مقیاس برای PHE ها می تواند تا ده برابر کمتر از مبدل های حرارتی پوسته و لوله باشد. از دیگر ویژگی های این نوع، استفاده از سیال رسوب گذار یا دارای افت فشار مجاز پایین در قسمت پوسته می باشد.

این نوع از مبدل ها دارای بالاترین محدوده دما و فشار در بین مبدل های صفحه ای را دارا می باشد.

سپس این مقادیر بهدستآمده با نرمافزار شبیهسازی گمز برای حل مسئله دو مرحلهای فراخوانی شد. برای حل مسئله چندهدفۀ توزیع در ریزشبکه شامل حداقلسازی هزینه و میزان انتشار با در نظر گرفتن برنامههای پاسخگویی به تقاضا و عدم قطعیت ارائه شده است.

مبدلهای هوا خنک از نظر شکل جریان، از نوع متقاطع بوده و جریان هوای لازم برای خنک کردن سیال داخل لولهها به وسیله یک فن تأمین میشود.

سازگاری بین مایع و ماده واشر نیز باید در نظر گرفته شود. مبدل جوشی صفحه ای مارس نوعی از مبدلهای حرارتی میباشد که سطح تبادل بین دو سیال سرد و گرم توسط صفحات ایجاد میگردد.

سادهترین نوع آرایش مبدلهای حرارتی صفحهای آنهایی هستند که هر دو سیال فقط یک بار عبور میکنند، بنابراین هیچ تغییری در جهت جریانها ایجاد نمیشود.

بنابراین در فاصله بین هر ۲ صفحه یک واشر ویژه قرار می گیرد که نقش آب بندی ۲ صفحه و به وجود آوردن کانالی به منظور عبور سیال ها را خواهد داشت.

واضح است که مبدل کمک میکند تا روغن داغ بدون مخلوط شدن با آب سرد حرارت خود را از دست بدهد.

همانطور که اشاره کردیم تفاوت پلیت و پتری دیش تنها در نوع تلفظ این کلمات است و از لحاظ کارایی، کارآیی مشترکی دارند.

این ترتیبات به عنوان ترتیبات تک پاس 1-1 شناخته می شوند و دو نوع وجود دارد: جریان مخالف و همزمان.

شکل 5 زیر یک کندانسور سطحی دو پاس را نشان می دهد. نشتی: اصطکاک بین صفحات فلزی می تواند باعث ساییدگی و ایجاد سوراخ های کوچکی شود که به سختی می توان آنها را پیدا کرد.

مبدل های جوشی از جمله بهترین مبدل ها برای کاربری های گرمایی و سرمایی به شمار می روند. محدودیت های دما و فشار: محدودیت مهم PHE ها مربوط به واشر صفحه است.

فعالیت های تجاری آلفا لاوال در راحت تر ساختن عملیات مشتریان متمرکز می باشد. صفحات این مبدل ها از جنس Stainless Steel 316 بوده و عملیات Brazing که توسط مس انجام می گردد باعث شده تا واشر و فریم حذف گردد.

جنس صفحات بسته به نوع سیال بسیار متنوع بوده که شامل انواع ؛ استیل ، تیتانیوم و نیکل میباشد. مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به صورت یکپارچه (جوشکاری در شرایط خلا- Brazed ) از جنس استنلس استیل با تعداد صفحات نازک شیار دار به صورت موازی به یکدیگر جوش خورده و کانال هایی با ضخامت بسیار کم ایجاد نموده است.

در این مبدل حرارتی، لبه ی صفحات به منظور بی نیاز شدن از واشر، به یکدیگر جوش لیزر داده شده اند.

به عبارت دیگر ابتدا پلیت ها به صورت جفت به یکدیگر جوش می شوند و سپس بین جفت پلیت ها واشر قرار می گیرد.

در صورت تغییر شرایط فرایند به راحتی می توان صفحات یا پلیت های انتقال را کم و زیاد کرد؛ گوشه های صفحه اتصال قابل تعویض هستند.

رسوب بالا و گرفتگی مبدل معمولا سبب افزایش هزینه های دیگر همچون افزایش سوخت در بویلرها می شود. توربولانس زیاد به علت حرکت سیال در مجاري باریک و ناهموار سبب افزایش ضریب انتقال حرارت میگردد.

این مزیت های اضافی افزایش محدودیت های عملیاتی و همچنین امکان کار با سیالات خورنده را خواهد داشت، زیرا نیاز به واشر را از بین می برد.

طول پین های فاصله انداز می تواند بین ۵ تا ۲۰mm تغییر کند. این نوع مبدل، بالاترین قیمت در بین مبدل های جوشی را دارا می باشد.

در مبدل های حرارتی پوسته و لوله دارای بافل (صفحات هدایت کننده جریان)، جریان سیال سمت پوسته به صورت متقاطع با لوله ها در بین دو بافل مجاور جهت داده می شود.

مبدل جوشی بریز، مشاهده محصولات و خدمات مرتبط با مبدل جوشی بریز: برای دیدن اطلاعات بیشتر، شرکت ها، قیمت ها و تامین کننده های مبدل جوشی بریز می توانید از بخش جستجوی سایت صنعت کمک بگیرید و یا صفحات پیشنهادی را بررسی نمایید.

شرکت مارس با ارائه بالاترین کیفیت مواد اولیه در ساخت صفحات و واشرها بیشترین طول عمر مبدل های صفحه ای خود را تضمین مینماید.

6. اتصالات ورودی و خروجی مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل از یک سمت آن است تا لوله کشی در سیستم های تبریدی سریع تر و راحت تر انجام گیرد لذا در نصب و راه اندازی به محل های ورودی و خروجی دقت شود.

مبدل های حرارتی آلفالاوال در قالب تنوعی از مواد، اندازه و ظرفیت حرارتی تولید شده که از کوچکترین مدل لحیمی تا بزرگترین مدل های واشری و جوشی را شامل می شوند.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.