قیمت انواع مبدل حرارتی صفحه ای (3)

قیمت انواع مبدل حرارتی صفحه ای
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

امروزه خرید پلیت یکی از اصلیترین واجبات هر آزمایشگاهی است. با خرید کمپانی های بزرگ و متعدد صنعت صنایع غذایی و برودتی توسط شرکت گ آ به تاثیرگذارترین در این صنعت در جهان تبدیل شده است. پتری دیشها کابردهای گستردهای در آزمایشگاههای مختلف دارد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه کاربردهای مبدل های حرارتی صفحه ای قاب و واشر دار در صنایع مختلف اینجا را کلیک کنید. در این مبدل ها تعداد زوجی از گذرهای لوله به کار می رود ولی محدودیتی از نظر انبساط گرمایی وجود ندارد. پلیت بریز مبدل های گرمایی معمولاَ بر حسب آرایش جریان و نوع ساخت رده بندی می شوند. 4. مبدل های حرارتی پوسته و لوله دارای آرایش های مختلف از نظر جریان سیال در سمت پوسته و سمت لوله می باشند و براساس سطح انتقال حرارت، فشار کار، افت فشارکویل، شیوه های ساخت ، کنترل خوردگی و مسائل تمیز کاری، مورد انتخاب و استفاده قرار می گیرند. این وسیله یکی از لوازم آزمایشگاهی مهم و پرمصرف است که در اکثر آزمایشها مورد استفاده قرار میگیرد. البته کاربرد مبدلهای حرارتی تنها در مجموعه های آبی خلاصه نمی شود ، بلکه این وسیله کاربردی ، در تأسیسات اکثر واحدهای صنعتی مانند کارخانجات ذوب آهن ، پتروشیمی ، پالایشگاه ها ، نیروگاه ها و سایر واحدها و کارخانه های تولیدی کاربرد دارد.

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

این ظروف که شبیه به بشقابهای گرد و لبه دار هستند امروزه در اکثر فروشگاههای لوازم آزمایشگاهی به فروش میرسد. پلیتهای پلاستیکی به صورت استریل به فروش میرسند استریل کردن این پتری دیشها به راحتی و با استفاده از اشعه گاما صورت میگیرد. محصولات ما به علت تولید و فروش مستقیم از کارخانه با قیمت مناسب عرضه می شود. مبدل حرارتی لوله پوسته ای ، شركت مکانیک سیالات قادر به طراحی و ساخت مبدل های حرارتی متناسب با نياز مشتريان و تحويل آن ها با كيفيت بالا و در حداقل زمان ممكن و مناسب ترين قيمت ميباشد. در پاستوریزاسیون در دمای پایین، هدف سلامت غذاست و در طی آن عوامل بیماری زای درون غذا یا شیر از بین می رود و آلودگی آن کاهش می یابد. در پتروشیمی و پالایشگاه های نفت و گاز برای خنک سازی یا حرارت دهی به گاز فراوان مورد استفاده قرار می گیرند. از طرف دیگر این لولهها چیزی به عنوان در پوش نداشتند و به همین دلیل احتمال ایجاد آلودگی در این ظروف بسیار زیاد بود. استفاده از پتری دیشها با در پوشهای مناسب، احتمال آلودگی کشت سلولی را تا حد زیادی کاهش میدهد و به دلیل سطح بشقاب مانندی که دارند، محیط مناسبی برای انجام کشتهای سلولی گسترده محسوب میشوند.

به صورتی که کفه آنها با دیوارهای باریکی به چند بخش تقسیم شده است، در واقع هر یک از قسمتها یک پلیت جداگانه محسوب میشود. از این ظروف برای کشت سلول جذا شده از ارگانیسمهای یوکاریوتی، به منظور مطالعات ایمنولوژِ بر روی آگار جامد یا در یک کشت مایع استفاده میشود. کاهش ضریب رسوب پذیری : به دلیل شیار های داخلی صفحات و در نتیجه توربولنت شدن جریان، امکان رسوب کم شده و در نتیجه رسوب پذیری کمتری خواهیم داشت. یک قسمت به عنوان پایه عمل میکند و عمق کمتری دارد و سمت دیگر در پوش ظرف است. این پتری دیشها از نظر دهانه ظروف با یکدیگر متفاوت هستند برای مثال پلیتهایی با دهانههای ۴، ۶، ۸، ۱۰،۱۲، ۱۵، ۲۰ سانتی متری در بازار وجود دارند. قبل از اختراع پتری دیشها به عنوان ظرفی مناسب جهت انجام آزمایشها برای کشت انواع سلول از ظروف دیگری مانند لولههای آزمایشگاهی برای انجام کشتهای سلولی مورد استفاده قرار میگرفتند. Po st has been c reated  by GSA C​on te nt Generator D em over​sion!

مبدل حرارتی صفحه ای بریز

بسیار مناسب و ارزان می باشد و خرید و استفاده از آن کاملا برای مصرف کننده به صرفه خواهد بود. قیمت مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس مناسب و مقرون به صرفه است. مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس در ساختمان ها، هتل ها و بیمارستان های با ارتفاع زیاد به صورت مرکزی یا مستقل مورد استفاده قرار می گیرد. این پتری دیشها برای استریل شدم کافیست در دمای ۱۲۰ تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد قرار بگیرد. امروزه استفاده و نصب مبدل صفحه ای در موتورخانه های منازل و کارگاه های صنعتی بسار رواج پیدا کرده که با به کارگیری صحیح این تجهیزات میتوان از مزایای فراوان آن سود جست و معایب آنها ار نیز تا حد مطلوبی کاهش داد. آنها در طیف وسیعی از وظایف از جمله سرمایش، گرمایش، تبخیر و میعان استفاده می شوند. مبدل های صفحه ای حلزونی با پیچاندن دو صفحه بلند موازی به شکل یک حلزونی با استفاده از یک میله اصلی و جوش دادن به لبه های صفحات مجاور به صورتی که یک کانال را تشکیل دهند، شکل داده می شوند. لولهها میتوانند یک یا چند گذر داشته باشند و توسط دیوارکهای عرضی پلیت بریز عمود بر لوله ها، نگه داشته میشوند.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.