فن کندانسور سردخانه در اصفهان

عموماً کندانسورهای هوایی بخار از تجهیزات کویل تمام استیل تولید میشود که با توجه به قیمت بالای لوله و اتصالات استیل قیمت تمام شده این دستگاه افزایش خواهد یافت.

فن کندانسور یخچال فریزر

تمام بخش ها و پانل ها (کناری و سقفی) با رنگ پودری الکترواستاتیک پلی استر در فر پخته شده اند.

عکس فن کندانسور یخچال

هوای خنک محیط با اسپری کردن آب کندانسور (در یک برج خنککننده باز) وارد آن شده و با این آب در تماس مستقیم قرار خواهد گرفت و این امر باعث میشود که گرمای آب کندانسور به هوا منتقل شده و سپس این هوا به جو منتقل شود.

موتور فن کندانسور کولر پراید

در این اواپراتور برای ایجاد تماس حرارتی بین لوله مبرد و صفحه ها، فاصله بین صفحات را با محلول اتکتیک پر میکنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت چیلر هوا خنک با آب خنک ، شناخت بیشتر ویژگی های هر یک ، انتخاب مناسب ترین نوع برای پروژه خود و استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

پروانه فن کندانسور کولر گازی

همچنین ارسال قطعات به شهرستان طی یک روز کاری انجام می شود. آنها همچنین برای تمیزی مطلوب سیستم تحت فرآیند خشکشویی قرار می گیرند.

برای تشخيص اين موضوع می توانيد سرد نشدن يخچال و گرم شدن بيش از اندازه ی کمپرسور دستگاه را بررسی کنيد.

توجه: از آب سرد به عنوان “آب خنک” یاد می شود ، فرقی نمی کند گرم باشد یا خنک. اواپراتور چیلر در محلی که “آب سرد” تولید میشود قرار دارد.

خرابی فن کندانسور فریزر

در واقع فن اواپراتور باعث می شود تا هوای سرد در قسمت فریزر یخچال به گردش در بیاید. از جمله نشانه هايی که می توان متوجه خرابی فن کندانسور شد اين است که هر دو قسمت يخچال و فريزر با هم سرد نشوند.

تقویت فن کندانسور پراید

به همین خاطر هزینههای تعمیرات شما بیشتر خواهد شد. اگر متوجه سروصدا یا عملکرد نادرست فن داخلی و خارجی کولرگازی شدید بهتر است برای جلوگیری از آسیب به قسمت های دیگر به متخصصین تعمیرات کولر گازی و اسپیلت مراجعه کنید.

رله فن کندانسور پراید

اين قطعه وظيفه دارد تا کمپرسور و لوله های آن را خنک کند. اين قطعه نياز دارد تا به صورت آزادانه گردش کند و تميز باشد، اگر پره های اين قطعه بشکند و يا اين قطعه نيم سوز شود بايد نسبت به تعويض آن اقدام کنيد.

کمپرسور دو پیچی دو حالته خنک کننده با گاز مکنده همراه با درایو های فرکانس متغیر منسجم یافته با سیستم کنترل پیشرفته، که به چیلرها اجازه می دهد تا شرایط بار واقعی را مطابقت دهند و عملکرد استثنایی از بار بخشی را ارائه دهند.

سیم پیچ های کندانسور از نوع میکروکانال پر راندمان (MCHE) که برای انجام وظایف خود با عملکرد مطلوب در تمام شرایط طراحی شده اند و باعث کاهش شارژ خنک کننده و وزن واحد می شوند. Th is c on tent h​as be​en wri​tten ​wi th GSA᠎ C᠎onte nt Gen᠎erator DEMO!

AHU و FCU اساساً جعبههایی هستند که فنهایی در آنها قرار دارند و هوا را از ساختمان به داخل میکشند و آن را از طریق کویل های گرمایشی یا خنککننده هدایت میکنند تا دمای هوا را تغییر دهند و سپس این هوا را دوباره به داخل ساختمان میرانند.

آب کندانسور و مبرد هرگز مخلوط نمیشوند، آنها همیشه توسط دیواره لوله جدا میشوند و گرما فقط از طریق این دیواره منتقل میشود.

فن کندانسور تیبا

برای تعمیر و تعویض این فن باید یخچال را خاموش کرده و مواد غذایی را از آن خارج کنید. چیلرهای هواخنک برای دمیدن هوای خنک محیط بر روی کندانسور خود و دفع گرمای سیستم از فن استفاده می کنند ، در این نوع از چیلرها از برج خنک کننده استفاده نمی شود.

فن کندانسور یخچال چیست

مقدار سرمایی است که از ذوب شدن یک تن یخ در ۲۴ ساعت به دست می آید و معادل با ۱۲۰۰۰ بی تی یو بر ساعت است.

قیمت فن کندانسور یخچال فریزر دوو

یک مبرد از بین اواپراتور و کندانسور عبور میکند تا تمام گرمای ناخواسته را جابجا کند. چیلر “آبخنک” اواپراتور را در دمایی حدود ۶ درجه سانتیگراد (۴۲٫۸ درجه فارنهایت) ترک میکند و توسط پمپ آبخنک به اطراف ساختمان رانده میشود.

وقتی آبخنک از کوئل خنککننده خارج میشود دمای بالاتر و در حدود ۱۲ درجه سانتیگراد (۵۳٫۶ درجه فارنهایت) خواهد داشت.

تست فن کندانسور کولر گازی

وقتی آب کندانسور از کندانسور عبور کرد و گرمای مازاد را جذب کرد، به سمت برجهای خنککننده میرود تا این گرما را تخلیه کرده و چیلر را برای جمعآوری گرمای بیشتر آماده کند.

فن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل

سپس آبخنک و آب گرم از طریق لوله برگشت به اواپراتور برمیگردد و پس از ورود به اواپراتور، یک مبرد گرمای مازاد را جذب کرده و آن را به سمت کندانسور منتقل میکند.

خرید فن کندانسور یخچال

آبخنک از طریق لولههایی با قطرهای کوچکتر که از لوله رفت منشعب شدهاند به دستگاههای فنکوئل (FCU) و دستگاههای هواساز (AHU) هدایت میشوند تا تهویه مطبوع ساختمان را تأمین کنند.

فن کندانسور سامسونگ

آبخنک وارد AHU / FCU میشود و از طریق کویل خنککننده (مجموعهای از لولههای نازک مسی ) عبور میکند و در آنجا گرمای هوای ورودی را جذب میکند.

فن کندانسور یخچال اسنوا

کندانسور چیلر محلی است که گرمای مازاد قبل از هدایت به سمت برج خنککننده در آنجا جمعآوری میشود. آب کندانسور به برجهای خنککننده پمپاژ شده و به سمت جریان هوا اسپری میشود.

سپس آب کندانسور جمع شده و به سمت کندانسور چیلرها منتقل میشود تا گرمای بیشتری را جذب کند. چیلر آب خنک به دو دسته جذبی و تراکمی تقسیم می شود.

این پروسه سبب می شود تا دوره تبرید تراکمی به صورت روتین ادامه یابد. برای ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر پیرامون چیلرهای آب خنک و برج های خنک کننده خواهیم پرداخت.

نکته ای که وجود دارد اين است که در يخچال های قديمی قطعه ی فن کندانسور به کلی وجود ندارد.

تعمیر فن کندانسور یخچال الکترواستیل

اگر دستگاه در حالت گرمایش قرار گرفته، اما باد بسیار ضعیف است باید بدانید که مشکلی در شیر برقی دستگاه وجود دارد.

فن کندانسور یخچال ال جی

البته اگر به طرز صحیح از آن ها استفاده کنید شاهد طولانی شدن عمر دستگاه خواهید بود. سپس آب خنک با همین دما قادر به گردش در ساختمان و دفع بیشتر گرمای مازاد خواهد بود.

قیمت کندانسور فن دار

اما در غير اين صورت مشکل فوق به دليل خرابی يکی از قطعات سازنده ی دستگاه خواهد بود. برای اینکه متوجه شویم آیا فن موتور مشکل دارد یا نه، ابتدا تیغه فن بررسی کنید که چیزی مانع حرکت آن نشده باشد.

قیمت فن کندانسور یخچال دوو

برای شارژ کردن اين گاز حتما بايد از تکنسين های متخصص کمک بگيريد. افرادی که از يخچال های به روزتر استفاده می کنند ممکن است متوجه وجود اين لوله های سياه رنگ در پشت يخچال خود نشوند.

در صورتی که قصد اجرای سردخانه در مشهد را دارید مقاله لینک شده را از دست ندهید. در سردخانههای لبنی در صورت استفاده از ظروف شیشهای، حداکثر ارتفاع کالاچینی 1/5 متر و در صورتی که شیر و خامه و پنیر در ظروف پاکتی یا نایلونی بستهبندی شده باشند، در چیدن سنتی (استفاده از پالت) ارتفاع کالاچینی تا 2 متر و در صورت استفاده از باکس پالت، دو ردیف و یا حداکثر سه ردیف در نظر گرفته میشود.

آب سرد گرم شده و هوایی که از آن میگذرد سرد میشود. با گرم تر شدن هوا، نیاز به داشتن کولر برای خنک کردن هوای داخل کابین و نگه داشتن این جریان هوای خنک درون خودرو از ملزوماتی است که بدون آن رانندگی به یکی از معضلات در تابستان تبدیل خواهد شد.

خرابی ترموستات نیز یکی از دلایل اصلی مشکل کار نکردن یخچال است. قبل از اینکه تکنسین ها بتوانند مشکل را حل کنند، آنها باید بدانند که چه عاملی در مرحله اول دمای تخلیه بیش از حد را سبب شده است.

به معنای کامل تر فیوز حرارتی در برابر نوسانات برق، درجه حرارت بالا و دمای بیش از حد کمپرسور را حفظ میکند.

موتور فن کندانسور یخچال

چگونه از گرمای بیش از حد فن کندانسور کولر گازی جلوگیری کنیم؟ برای ترکیب گاز های مبرد از یک شاخص به نام GWP استفاده می شود.

تعمیر فن کندانسور

یک دستگاه آبی دیگر، معروف به “آب کندانسور”، از محلی بین کندانسور و برج خنککننده عبور میکند. برج خنککننده شامل یک فن بزرگ است که هوا را درون دستگاه هدایت میکند.

فن کندانسور خودرو

برج خنککننده معمولاً بالای سقف قرار دارد و مقصد نهایی گرمای مازاد ساختمان است. موتور فن دوال شفت یکی دیگر از قطعاتی است که در صورت آسیب دیدگی، فرسودگی، و یا شل شدن بلبرینگهای آن میتواند در عملکرد فن کولر گازی اختلال ایجاد کند.

تعویض فن کندانسور پراید

چیلر آبخنک دارای دو قسمت بزرگ است که یکی اواپراتور و دیگری کندانسور نامیده میشود. یخچال ها یکی از پرکاربردترین انواع لوازم خانگی هستند و در تمامی ساختمان ها استفاده می شوند.

فن کندانسور الکترواستیل

داشتن سرویس کارانی مجرب که تخصصشان در تعمیر لوازم خانگی است. تهویه سرویس مرکز تعمیر یخچال در تهران بهترین خدمات را از ما بخواهید خدمات ما شامل تعمیر یخچال اسنوا در محل ، شارژ گاز یخچال اسنوا ، تعمیر برد کنترل ، نشت یابی ، سرویس ، تعمیر کمپرسور ، تعویض موتور ، عیب یابی ، تعمیر فن کندانسور ، تعمیر فن اواپراتور و…

اگر کمپرسور دستگاه شما یکسره کار میکند، در ابتدا به مطالعه موارد آموزشی و نحوه رفع عیب در بالا توجه نمایید و در صورت عدم رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در تهران بهره مند شوید .

فن کندانسور یخچال اسنوا 810

علت این عیب مربوط به برد اصلی یخچال می باشد. اشکال در سرد شدن فريزر ممکن است به علت کمبود گاز مبرد یخچال فریزر ال جی باشد، اين گاز ممکن است نشت کرده و در سيکل يخچال کم شود.

عدم سرد شدن فريزر به دلايل ساده می تواند اتفاق بيفتد و همان طور که ذکر شده يکی از اين علت های ساده عدم تنظيم دما می باشد.

البته امروزه در اکثر یخچال ها تدبیرهایی اندیشیده شده است که به وسیله های مختلف، این برفک ها به طور اتوماتیک از بین بروند که حتماً نام برخی از آنها را زیاد شنیده اید: نوفراست و دیفراست.

فن های کندانسور

قطعه فوق پشت فريزر تعبيه شده است و خرابی آن به اين ترتيب تشخيص داده می شود که دمای فريزر ثابت است اما يخچال به خوبی خنک نمی شود و در صورت سر و صدای زیاد يخچال ال جی نيز می توانيد آن را نشانه ای بر خرابی اين قطعه بدانيد (صدايی شبيه به غرغر).

فن کندانسور اسپلیت

جعبه برق با کلاس حفاظتی IP66 جهت نصب سیم برق فن­ها ، بر روی کندانسور تعبیه شده است. کنترل کردن مقدار هوايی که بين يخچال و فريزر جا به جا می شود بر عهده ی اين قطعه می باشد، بنابراين می توانيم بگوييم که هوای سرد بين يخچال و فريزر از طريق اين قطعه جا به جا می شود.

فن کندانسور قیمت

در زمانی که به باز کردن درب يخچال اقدام می کنید هوای سرد به گونه ای به صورت شما حمله ور می شود.

موتور فن کندانسور

راه حل مناسب عوض کردن اين قطعه می باشد. این قطعه بسیار با کیفیت است و مطابق به روزترین استانداردها طراحی و تولید شده است.

فن کندانسور ساینا

ممکن است به دلیل خرابی برد اصلی یخچال فریزر سامسونگ دستگاه روشن نشود. کویل اواپراتور معمولاً در پشت محفظه یخچال فریزر قرار دارد و فن اواپراتور نیز درست در جلوی آن قرار می گیرد.

مبرد گرما را از دستگاه چیلر در اواپراتور جمعآوری میکند و آن را به “آب کندانسور” در کندانسور منتقل میکند.

در صورتیکه این ارور به دلیل قطعی جریان برق بروز کرده است، لازم است دستگاه را با کلیدهای ترکیبی از قبیل های power save و lightimg یا fridge و freezer ریست کنید.

فن کندانسور سه فاز

ساخته شده با اتصال دهنده های استیل ضد زنگ نیمه جوش داده شده. در عین حال هوایی که به داخل پنل میرود، دارای ذرات و گرد و غبار ریزی بوده که با رطوبت داخل ناودانی ترکیب شده و به جرم تبدیل میشوند.

فن کندانسور چیلر

سپس، پنل دسترسی پشت یخچال را باز کنید تا بتوانید موتور فن کندانسور را پیدا کنید. نحوه رفع مشکل: فاصله محرک کلاچ تا پولی را تنظیم کنید.

اگر حین نصب و جاگذاری یخچال، بین پشت دستگاه و دیوار آشپزخانه فاصله ای در نظر نگیرید، طبیعتاً جریان هوای تهویه برقرار نمی شود و دستگاه نمی تواند عملکرد سرمادهی خوبی داشته باشد.

اگر به هر دلیل فن یخچال کار نکند هوای داخل یخچال گرم میشود و راه تشخیص … به دنبال راهکاری برای یافتن علل گرم شدن موتور یخچال خود هستید؟

قیمت فن کندانسور کولر گازی

۵- امکان این نیز وجود دارد که پرههای کندانسور توسط ذرات ریز مسدود باشد؛ برای رفع این مشکل باید کندانسور را با فشار هوا تغییر دهید.

قیمت فن کندانسور پراید

1. ابتدا یخچال را از برق بکشید و پس از 3 ساعت استراحت محتویات داخل آن را خالی کنید و یخچال را حرکت دهید تا دسترسی به پشت آن آسان شود.

در اینجا رایجترین مشکلات یخچال و آنچه میتوانید در مورد آنها انجام دهید آورده شده است. تنها تفاوت آنها در نحوه دفع این گرما است.

چیلرها با توجه به نوع آنها معمولاً یا در زیرزمین یا روی سقف قرار میگیرند. در کندانسورهای تبخیری هم هوا و هم آب مورد استفاده قرار می گیرد.

این لوله حد فاصل بین خروجی درایر تا ابتدای اواپریتور قرار دارد. سیم پیچ کندانسور با پانل های محافظ پوشانده شده است، تا این اطمینان حاصل شود توزیع هوا به طور یکنواخت در سطح سیم پیچ انجام شود و محافظت بیشتری از سیم پیچ تحت عناصر آب و هوا ایجاد می کند.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.