صهیونیست ها نگران ضرر میلیاردها دلاری تحریم های روسیه هستند

[ad_1]

یک رسانه عبری نسبت به عواقب خطرناک تحریم های غرب علیه روسیه در پی حمله مسکو به اوکراین هشدار داد و گفت این تحریم ها ممکن است میلیاردها دلار برای رژیم صهیونیستی هزینه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، روزنامه عبری زبان هاآرتص در گزارشی نوشت: حمله روسیه به اوکراین منجر به تحریم روسیه از سوی آمریکا، انگلیس و سایر کشورها شده است و این تحریم ها می تواند بخش های مختلف اقتصاد اسرائیل را نیز تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان اقتصاد اسرائیل.” آنها سالانه به میلیاردها دلار می رسند که پیامدهای منفی در پی دارد.

این روزنامه گفت که یک شرکت اسرائیلی که با احزاب ممنوعه یا محدود همکاری می کند ممکن است در تجارت با آمریکایی ها یا اروپایی ها مشکل داشته باشد و ممکن است در واشنگتن و اروپا مورد شکایت قرار گیرد.

هاگیت لوین، مدیر این شرکت بیمه که در تجارت خارجی فعال است و معاملات تجاری داخلی و خارجی را در 140 کشور بیمه می کند، گفت: «تعداد زیادی از شرکت ها این وضعیت پیچیده را در روسیه و اوکراین افشا می کنند. ما در گذشته شاهد تحولات سیاسی علیه شرکت های اسرائیلی بودیم، مثلا در ترکیه و آرژانتین، اما ابعاد مختلفی دارد و ما شعبه هایمان در مسکو و شرکت هایی که بیمه می کنیم و در برابر این بحران آسیب پذیر هستیم، در بحران هستیم. رابطه مستمر.

وی افزود: تاکنون چیزی از شرکت‌های اسرائیلی مبنی بر فعال‌سازی بیمه یا اعمال محدودیت‌های خاص علیه شرکت‌های اسرائیلی نشنیده‌ایم، اما شرایطی وجود دارد که پیامدهای پیچیده و مهمی از جمله تغییر نرخ ارز، انرژی و مصالح ساختمانی را به دنبال دارد.

هاآرتص به تعدادی از شرکت های املاک و مستغلات فعال در شهرهای مختلف روسیه و همچنین شرکت های اسرائیلی فعال در صنعت، سرمایه گذاری، جواهرسازی و خودرو اشاره می کند که ممکن است تحت تاثیر اعمال تحریم ها علیه روسیه قرار گیرند.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.