شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد آماده سوخت رسانی به تعطیلات نوروزی است.

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و منطقه بویراحمد از آمادگی کامل این شرکت و مراکز عرضه سوخت استان برای تامین سوخت مطلوب شهروندان و مسافران عشایری خبر دادند.

سالار خشایی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست جمع بندی استقرار تیم های گلگشت نوروزی گفت: با پایان سال و آغاز سال جدید وجود دارد. کمبود خاصی در پر کردن وجود ندارد.

خاشعی افزود: اکیپ اعزامی از تمامی پمپ بنزین های استان بازدیدهای لازم را انجام داده و با توجه به نواقص به جایگاه داران و مدیران شهرستان ها توصیه به رفع کامل آنها شده است.

استفاده از تجربیات گذشته برای ساخت و ارزیابی عملکرد این تیم ها و همچنین نظارت و کنترل عرضه جایگاه ها و تاسیسات گاز مایع توسط تیم های متخصص و دوربرگردان نقطه عطفی مهم در خدمت رسانی به همشهریان است. مهاجران نوروز می داند.

خشایی با تشکر از مالکان و متصدیان جایگاه های سوخت استان گفت: مراکز عرضه فرآورده های نفتی (بنزین، نفت، گاز و CNG) در استان آمادگی کامل برای خدمت رسانی به میهمانان نوروزی و همشهریان دارند و تمامی مراکز عرضه سوخت در کهگیلویه و بویرا». -استان احمد. استانداردهای لازم را دارند و همشهریان و مسافران عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل با شماره تلفن 09627 مرکز پاسخگویی و ارتباط با مصرف کننده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تماس گرفته تا گزارش خود را ارسال کنند.

به گزارش ایسنا، خشایی گفت: در چند روز گذشته ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بازرسی هایی را در قالب تاج گل های نوروزی در استان ارسال کرده بود.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد آماده سوخت رسانی به تعطیلات نوروزی است.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.