رکورد کمترین مرگ و میر در جاده های نوروزی در استان سمنان

[ad_1]

ایسنا/ سمنان استاندار سمنان با ابراز خرسندی از کاهش تصادفات جاده ای کمترین آمار تصادفات جاده ای استان را در نوروز امسال اعلام کرد.

سید محمدرضا هاشمی در مراسم تجلیل از کارکنان مجری خدمات سفر استان در نوروز 1401 گفت: در سال 92 استان با 38 نفر کمترین تصادفات جاده ای را داشت اما امسال علیرغم افزایش 60 درصدی تردد مسافر. به کمتر از 10 نفر رسیده است.”

این مقام ارشد اجرایی افزود: همچنین در ایام نوروز سال 1401 به دلیل اخطارها، تصادفات جاده ای در استان کاهش یافت.

وی گفت: افزایش مسافران و گردشگران استان سمنان از دیگر دستاوردهای ارزشمند در فاصله نوروز 1401 است.

استاندار سمنان افزود: 4 میلیون و 500 هزار زائر امام رضا (ع) در نوروز 1401 از جاده های استان سمنان عبور کردند و از خدمات بهره مند شدند.

وی خاطرنشان کرد: امسال 260 هزار و 242 مسافر و زائر در ایام نوروز در استان اسکان داشتند که رضایت بسیار بالایی را در بین مسافران به همراه داشته است.

هاشمی گفت: در ایام نوروز 1401 حتی یک مسافر با مشکلاتی مانند بی پولی در دستگاه های خودپرداز، فروش بالا در استان و سرقت مواجه نشد که بسیار ارزشمند است.

وی با قدردانی از حمایت تجار و بازاریان استان گفت: در موفقیت های امروزی در زمینه تنظیم بازار در بین تمامی دست اندرکاران ستاد خدمات سفر، وفاق، صمیمیت و همدلی وجود دارد.

استاندار سمنان اعلام کرد: در 167 غرفه نمایشگاه صنایع دستی در مبادی ورودی شهرستان ها، صنایع دستی استان به نمایش درآمد و 430 گردشگر خارجی از ظرفیت های گردشگری استان بازدید کردند.

هاشمی گفت: در نوروز 1401 بیش از هزار نفر بر خدمات ارائه شده توسط اعضای ستاد خدمات سفر استان نظارت داشتند.

وی افزود: از کادر پزشکی و درمانی سمنان و دانشگاه علوم پزشکی شارجه که علاوه بر مبارزه با ویروس کرونا به مسافران خدمات رسانی کرده اند، تقدیر و تشکر می کنم.

استاندار سمنان در پایان گفت: در نوروز 1401 با تمهیدی اندیشیده شده تعدادی از آثار تاریخی گردشگری ثبت شده استان معرفی و به مسافران معرفی شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.