درخواست های مشتریان و خانواده ها به سرعت بررسی می شود

[ad_1]

رئیس کانون زندانها با حضور در ندامتگاه تهران بزرگ از بخشهای مختلف از جمله اجرای برنامه های اصلاحی و توانبخشی مددجویان و همچنین وضعیت امکانات رفاهی و رسیدگی به درخواست مددجویان بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها به صورت سرزده از ندامتگاه تهران بزرگ بازدید کرد و با استناد به اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، وضعیت موجود و دغدغه ها و مشکلات موجود را از نزدیک زیر نظر گرفت. از مشتریان و مشتریان.

در ابتدای این بازدید رئیس سازمان زندان با حضور در بخش مشتریان با خانواده مددجویان صحبت کرد و نحوه خدمت رسانی به مردم و حضار را جویا شد.

محمدی با تاکید بر لزوم استفاده بیشتر از نیروی انسانی در حوزه خدماتی گفت: ضعف در ارائه خدمات به تماشاگران و خانواده زندانیان قابل توجیه نیست. رفع نگرانی ها و مشکلات احتمالی نیز بر عهده مدیریت زندان است که رفع آنها را در اولویت قرار داده است.

وی همچنین در تحقیر اداره زندان خاطرنشان کرد: در روزهای پایانی سال همواره تعداد مراجعین زیاد است و در نتیجه توقعات ما نیز بالاست که وظیفه خدمت رسانی به کارکنان را دوچندان می کند، اما باید درخواست شود. فوراً به مشتریان و خانواده ها رسیدگی می شود.”

توصیه رئیس انجمن زندانها؛ لازم است تعداد مددکاران به ویژه در حوزه دادگاه و ملاقات که بر قوانین و مقررات مربوطه نظارت دارند افزایش یابد اما به این ترتیب ممکن است گره کار زندانیان بیش از گذشته باز شود.

رئیس کانون زندانها با حضور در بخشهای مختلف ندامتگاه تهران بزرگ با امکانات موجود برای پیگیری مشکلات و دغدغه های مددجویان ضمن بازدید از امکانات مربوط به تامین آب شرب مددجویان این اطلاعیه را اعلام کرد. ندامتگاه در اسرع وقت به دستگاه تصفیه آب مجهز می شود.

بازدید از شورای حل اختلاف، تعامل سلامت و مصرف کننده، کارگاه های اشتغال، تأسیسات گرمایشی و سرمایشی، حضور در خوابگاه زندانیان، رفاهی و تغذیه، تسهیلات هدیه و برنامه های فرهنگی مصوب برای زندانیان از دیگر محورهای این حوزه است. دستور کار غلامعلی محمدی در یورش به یک توابین در تهران بزرگ.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.