خرید و قیمت پرشر گیج ویکا (7)

خرید و قیمت پرشر گیج ویکا
گیج ویکا , گیج فشار ویکا

یکی از مهم ترین نکات در سیکل های تبریدی کنترل فشار سیستم است که به همین دلیل باید از یک گیج فشار مناسب استفاده کرد. از نظر قیمت به دلیل استفاده از روغن های گیلیسیرین و سیلیکون که قیمتهای بالایی دارند معمولا گیج روغنی ویکا LOW از گیج فشار خشک گران تر می باشد. با توجه به ساز و کار طراحی شده برای گیجهای فشار، انواع مختلفی از آنها در صنعت وجود دارد که هر کدام از آنها در حوزه خاص استفاده میشوند. گیج فشار ، تست گیج عقربه ای ویکا WIKA 232/50, محصولی با کیفیت از کمپانی معتبر ویکا آلمان میباشد که در بسیاری از حوزه های صنعت و پالایشگاهی طرفداران زیادی دارد. شرکت ویکا با توجه به تنوع بالایی که در حوزه صنعت وجود دارد و همچنین تأثیری که فشار میتواند بر عملکرد سیستمهای مختلف بگذارند، تغییراتی در ابعاد مختلف آنها به وجود آورده که تنوع محصولات را بالا برده است. متریال استفاده شده در پرشر گیج: این که شما در یک شرایط خورنده کار کنید یا شرایط عملیاتی پروژه شما به چه شکلی باشد مشخص میکند که باید متریال به کار رفته شده در ساخت بدنه پرشر گیج به چه شکلی باشد.  Th is po᠎st h as been gener​at ed wi᠎th GSA Content G​ener at or DE MO!

ایمنی “S3” تولید و واجد شرایط می کند.

سیستم هیدرولیک طوری طراحی شده که در مجموعهای از دامنههای فشار کار میکند بنابراین گیج هم باید بتواند در این محدوده کار کند. باید دقت شود که قبل از خرید گیج فشار، محیطی که برای استفاده از این فشار سنج در نظر گرفته شده است به دقت بررسی شود. از این ابزار برای اندازه گیری فشار در محدوده خلاء (1-) تا فشار ۱۶۰۰ بار استفاده میشود. شما در هر خريد از دامون ضمن اطمينان از دريافت كالاي اصل، بهترين قيمت ممکن را پرداخت كردهايد. به طوری که بیش از سه چهارم صفحه مانومتر از روغن پر شود در ضمن اگر به صورت دستی روغن گیج را اضافه می نمایید مراقب باشید تا بیش از حد پر نشود و سرریز نگردد. محفظه داخلی این فشارسنج ها با مایع، معمولا گلیسیرین یا سیلیکون، پر می شود. محدوده اندازه گیری مورد نیاز برای طیف گسترده ای از کاربرد ها را تضمین می کند. ایمنی “S3” تولید و واجد شرایط می کند. ویکا یکی از برندهای شناخته شده در صنعت تولید گیجهای فشار است. شرکت ویکا به عنوان یک شرکت آلمانی در سطح دنیا با تولید تجهیزات ابزار دقیق با کیفیت شناخته میشود. مانومتر ویکا بصورت خشک و بدون روغن تولید می گردد.

تا اینجای مقاله سعی کردیم گیج فشار ویکا را بصورت دقیق از لحاظ عملکرد و انواع آن برای شما تشریح کنیم. مانومتر برند ویکا WIKA جهت اندازه گیری و نمایش فشار خطوط طراحی و بصورت آنالوگ یا عقربه ای تولید می گردد. کارکرد فشارسنجهای مکانیکی ویکا توسط لوله بوردون و دیافراگم صورت میگیرد. در سادهترین حالت ممکن، ممکن است ما به دلایل شرایط امنیتی یا حتی شرایط کارکرد یک پروژه امکان نزدیک شدن به سیستم را نداشته باشیم و نیاز داشته باشیم که اطلاعات و فشار سیستم را از فاصله دور مطالعه کنیم. در حقیقت قطر صفحه مشخص میکند که ما با چه اندازه صفحهای مواجه هستیم و از چه فاصلهای میتوانیم اعداد نوشته شده در داخل صفحه را مطالعه کنیم. این اقدامات ایمنی اطمینان حاصل می کند که هرگونه نشت یا ترکیدگی اجزای تحت فشار ، در جلوی مقیاس صدمه ای به کسی وارد نمی کند. خرید آنلاین گیج فشار ویکا سری 232.50 به مشتریان محترم این امکان را می دهد که علاوه بر دسترسی به کاتالوگ گیج فشار ویکا و با صرف مدت زمان بسیار کم، مانومتر مد نظر خود را متناسب با نیازشان به راحتی انتخاب و تهیه نمایند. زمانی که فشار داخل یک مخزن تغییر می کند، این تغییر فشار باعث تغییر وضعیت در حسگر میشود.

گیج فشار ویکا

البته ساز و کار کلی و مبنای بستر ساده از این فشار سنج ها یک سیستم کلی است، اما در هر صورت از سیستمهای متفاوتی برای نمایش فشار موجود در محیط استفاده میکنند. گیج روغن ویکا LOW یا فشارسنج های روغنی در سیستم هایی مشابه با سیستم هایی که فشارسنج های خشک در آنها به کار می روند، استفاده می شوند با این تفاوت که این مدل فشارسنج ها دقت بالاتری دارند. رسانه ها یا اجزای سازنده فقط از طریق قسمت پشتی محفظه ایجکت می شوند. در خطوط و سیستم هایی که با لرزش همراه است می توان نوع روغنی را انتخاب نمود که از لرزش عقربه جلوگیری خواهد کرد. مانومتر ویکا سری 232.50 یکی از انواع آن محسوب می شود که در ادامه توضیح داده خواهد شد. با توجه به توضیحاتی که برای معرفی پرشر گیج ویکا داده شد و همچنین مدلهایی که از آنها معرفی شد، در انتخاب و خرید نهایی آنها باید چند نکته مهم را در نظر گرفت. با استفاده از گیجها مطمئن خواهید شد که هیچ نشتی و یا تغییرات فشاری وجود ندارد که بتواند بر روی عملیات سیستم هیدرولیک تاثیر بگذارد. اندازه گیری فشار مایعات و گازهایی که دارای خاصیت چسبندگی و کریستالی بالایی نباشند.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.