خرید-همچنین-دوام-وکارایی-خوبی-نیز-دارد-(2)

خرید همچنین دوام وکارایی خوبی نیز دارد
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

تجهیزاتی که در ساخت سردخانه زیر صفر استفاده می شوند باید بتوانند تا دمای مورد نظر سردخانه به خوبی کار کنند و دچار نقص فنی یا یخ زدگی نشوند. بدون تردید تمام شرکت های سازنده سردخانه های ثابت و متغیر و تونل انجماد، نیاز دارند تا بهترین تجهیزات را برای ساخت سردخانه ها به کار ببرند. با عدم قطعیت های اخیر ناشی از سیاست های تجاری تجاری آمریکایی ، بازار بارهای سختی را تجربه کرده است. جنس بدنه سردخانه های گوشتی از ساندویج پانل که ۱۰ سانتی متر ضخامت دارد و در چهارچوب بسیار مقاوم که از تیرآهن های ۱۴ الی ۱۶ سانتی متری است شاسی بندی کرد اند. بعد از ساخت بدنه و نصب سیستم های برودتی ، باید اقدامات لازم برای پارتیشن بندی و قرار دادن قفسه در داخل سردخانه در نظر گرفته شود. یادآوری یک نکته: بهترین زمان برای گذاشتن لاشه های گوشت در سردخانه ها ۱۰ ساعت بعد کشتار است بعد از آن باید در دمای ۳۵- درجه سلسوس به داخل سرماسازها انتقال داده شوند و البته میزان جریان هوا باید ۳.۵ متر در ثانیه باشد. محصولات کشاورزی نقشی پر رنگی در تولید مواد غذایی مورد نیاز جامعه را به خود اختصاص داده اند ، پس از فرایند تولید محصولات مهمترین بخش نگهداری و رساندن محصول به دست مصرف کنندگان است ، با توجه به خاصیت فسادپذیری این محصولات ، باید در سردخانه نگهداری شوند تا از فاسد شدن در امان باشند.

نحوه ساخت سردخانه

را به صورت تفکیک شده در داخل سردخانه قرار دهد. سردخانه های بالای صفر نیاز به تجهیزات نمایش گردش هوا در داخل سردخانه دارند، که به نوعی این تجهیزات می توانند در عملکرد کلی سردخانه تغییراتی را ایجاد کنند. با استفاده از یک استراتژی دقیق ، یک شریک اتوماسیون باتجربه باید بتواند اختلالات موجود در فعالیت انبار را هنگام به روزرسانی فناوری به حداقل برساند. بهترین کمپرسورها در این سردخانه ها به کار رفته تا بتواند با قدرت بالایی نیاز کارخانه ها و مراکز مختلف به سردخانه را برطرف نماید. قابلیت گشایشی شدن دیواره ها و امکان جداسازی سقف و دیواره ها و سیستم های برودتی از دیگر ویژگی های بارز این سردخانه می باشد و کاربر می تواند به راحتی در مدت زمانی کوتاه تمهیدات و اقدامات لازم برای نصب و راه اندازی آن را در نظر بگیرد. طراحی و تعبیه کردن چرخ در زیر سردخانه متحرک یا همان سردخانه پرتابل امکان حمل و جابجایی آسان را به وجود می آورد؛ به طوری که کاربر می تواند کل سردخانه را به صورت یک کابین بسته به مکان جدید مورد نظر خود انتقال دهد. پس از آماده شدن نقشه سردخانه امکان محاسبه قیمت سردخانه وجود دارد و شما می توانید قبل از شروع پروژه بودجه آن را برآورد نمایید. Th is artic le has been g ener​at᠎ed ​with GSA Content Gene ra​tor DE​MO.

می توان انواع سردخانه ها و تونل انجماد ساخته شده را در ابعاد و سایزهای مختلف تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد. آیا تجهیزاتی که در تجهیز و ساخت سردخانه و تونل های انجماد به کار می برند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند؟ سپس در سپراتور آمونیاک پس از طی مراحلی از حالت پودری به حالت گازی در میآید و طی یک چرخه این مراحل تکرار میشوند. در صورت وجود نداشتن شاسی، ابتدا کف سردخانه عایق میشود، سپس دیوارهها و بعد از آن سقف نصب شده و در مرحله پایانی نصب ساندویچ پانل، درب سردخانه نصب میشود. اتاق سرد یک انبار ساختمان است که با استفاده از دستگاه برودتی به دمای خاصی می رسد و دارای عایق نگهداری دما است. بهتر است پیش از آنکه بخواهید اقدام به ساخت سردخانه نمایید، یا محلی برای نگهداری مواد غذایی داشته باشید، ابتدا با انواع سردخانه ها و ویژگی های آنها آشنا شوید.

قیمت ساخت سردخانه

این سردخانه ها به منظور نگه داشتن مواد غذایی و محصولاتی که ممکن است در مدت زمان طولانی فاسد شوند روند مورد استفاده قرار می گیرند . سردخانه ها مهمترین بخش برای نگهداری مواد غذایی در طولانی مدت هستند. طبق آخرین پیش بینی ها و قیمتهای موجود در بازار و طبق آخرین استعلام قیمت آهن و بتن و دستمزد اجرا بطور متوسط هزینه اجرای یک متر مربع فنداسیون برای سوله سردخانه از قبیل تهیه متریال و مصالح (بتن و میلگرد ) -انجام بتن مگر – آرماتوربندی – قالب بندی – صفحه گذاری – بتن ریزی بطور متوسط به ازای هر متر مربع 200هرار تومان پایان میپذیرد. باتوجه به شرایط اقلیمی مازندران، وجود باغ های مرکبات و مراتع مناسب برای پرورش دام و طیور، تولید فراورده های گوشتی، لبنی و برداشت میوه های مختلف در این ناحیه، احداث سردخانه می تواند از جمله سرمایه گذاری های پربازده محسوب گردد. میوهها دارای طول عمر محدودی هستند و اگر بلافاصله پساز برداشت در محیط خنک قرار داده نشوند، از کیفیت آنها کاسته شده، از بین رفته و فاسد میگردند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد شرایط ساخت سردخانه میوه لطفا به بازدید از وب سایت ما.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.