خرید-هزینه-ساخت-سردخانه-با-ساندویچ-پانل-چقدر-است؟-(2)

خرید هزینه ساخت سردخانه با ساندویچ پانل چقدر است؟
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

از آنجایی که تجهیز و ساخت سردخانه و تونل های انجماد از هزینه و حساسیت بالایی برخوردار هستند، لازم است پیش از ساخت این سردخانه ها از افراد متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید. مشاوره و ساخت سردخانه پیش از احداث سردخانه می تواند کمک شایانی به تولیدکنندگان نماید تا به سردخانه مناسب دست یابند. در ادامه با افراز سرویس همراه باشید تا با ساخت سردخانه توسط افراز سرویس آشنا شوید. مهمترین کاربرد سردخانه های صنعتی همان انبار کالاها و محصولاتی است که در مجاورت با گرما دچار آسیب های فیزیکی و شیمیایی شده و تازگی و کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. ساخت سردخانه صنعتی را به افراز سرویس بسپارید. در صورتی که رطوبت محیط برای محصولات کشاورزی مثل میوه ها به صورت مناسب تنظیم نشده باشد باعث چروک شدن سطح میوه ها و افت کیفیت آن ها می شود. اما مهمتر از آن این است که در انواع سردخانه ها از چه لوازم و قطعات سردخانه ای باید استفاده شود. به عنوان مثال نگهداری میوه جات در سردخانه در زمستان و فروش آن در تابستان برای فروشندگان بهترین انتخاب است. به طور مثال اگر بخواهیم به سردخانه های بزرگ صنعتی اشاره کنیم. ​This ​data h as be en creat ed by G​SA Con te᠎nt Gen erat᠎or DE​MO!

نحوه ساخت سردخانه

سردخانه ها، بر اساس مساحت و نوع کاربرد، به سه نوع کانکسی، اتاقکی و سردخانه های بزرگ صنعتی، تقسیم می شوند. سردخانه های صنعتی در مساحت های چند هزار متری احداث می شود که از آن در حفظ و نگهداری مواد غذایی، محصولات کشاورزی، مواد دارویی و … زیرا اگر سیستم های خنک کننده هوشمند سازی نشوند، ممکن است دما و رطوبت مناسب سردخانه بسته به محصولی که در آن ذخیره و نگهداری می شود مناسب نباشد و باعث فاسد شدن محصولات گردد. موضوعی که شاید خیلی باب میل انباردارها و مردم عادی نباشد. در پروژه های کوچک با ارتفاع کم، اگر اندکی پنل دیواره ها کج نصب شود خیلی در کار مشخص نمی شود ولی در پروزه های بزرگ با ارتفاع زیاد این عیب بسیار بیشتر خودنمایی میکند. معمولا در این مرحله پیمانکار واحد های زیر بنایی، انبار، کانکس کارگران که بسیار واجب است و واحد های مدیریت را برای پروژه احداث میکند.

هزینه ساخت سردخانه

This post was writt en by GSA C​onte​nt Gen᠎erat​or Dem​oversion​!

تابلو برق سردخانه مانند همه تابلو برقها بهمنظور کنترل و حفاظت از سیستم الکتریکی و الکترونیکی سردخانه شما تجهیزی کاملا ضروری است. در سیستم سرمایش گاز برای افزایش فشار و کنترل دما متراکم می شود. سردخانه های زیر صفر به عنوان یکی از انواع سردخانه های پرکاربرد، بیشتر برای مواد غذایی و محصولات مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به انجماد دارند. همچنین برای خرید مصلاح و قطعات مورد نظر برای احداث سردخانه سرمایه زیادی را باید صرف کنید. مزایایی که ساخت سردخانه دارد، شما نمیتوانید جای دیگر این مزایا را پیدا کنید. منظور از مکان مناسب این است که از نظر حمل و نقل و هم از نظر اقتصادی به صرفه باشد. متریال مورد استفاده در ساخت کانکسها باید به گونه ای باشد که بتوان آن را به راحتی حمل کرد. برای اطلاع از قیمت سردخانه به صفحه مورد نظر ما مراجعه کنید. برای ساخت انواع سردخانه لازم است به سراغ نمایندگی های معتبر از جمله نماینده پخش انواع ساندویچ پنل، نماینده انحصاری کمپرسور های دورین ایتالیا و نمایندگی های دیگر مراجعه نمایید تا تجهیزات مناسب را برای سردخانه تهیه کنید. برای اطلاع بیشتر از قیمت انواع چیلر و یا سوله و سردخانههای صنعتی به متخصصان ما در این زمینه مراجعه کنید.

حال انتخاب نوع کمپرسور و دیگر تجهیزات سردخانه بر روی بهره وری کلی سردخانههای صنعتی تأثیر کاملا مستقیم خواهد داشت. علاوه بر این ، قیمت پایین و راندمان عملیاتی صنایع بسته بندی گوشت و لبنیات نیز تأثیر دارد. با کلیک روی کلمه ی سوله خرپا می توانید مطالب زیادی در ارتباط با سوله خرپایی مطالعه کنید، زیرا که در این مقاله ذکر شده تمام ویژگی های این نوع سوله و همچنین تمام مزیا و معایب آن به صورت کامل ذکر شده است. درب های استفاده شده در این کانکس ها کاملآ عایق بوده و در آنها از لاستیک های درزگیر استفاده شده است. در حال حاضر برای ساخت درب وعایق سردخانه از ساندویچ پانل و درب های پلی یورتان تزریقی استفاده میشود، بنابراین هر چه ضخامت ساندویچ پانل بیشتر بوده و برند معتبر تری باشد دارای قیمت بالاتری نیز خواهد بود. ساندویچ پانلهای دیواری، ساندویچ پانلهای دیواری عمدتا به دیوارههای سازه و یا دیوارههای سردخانهها نصب میشوند. اگر شما نیز در صدد ساخت یا خرید سردخانه برای رستوران خود هستید و می خواهید بر روی بهترین گزینه ممکن، سرمایه گذاری نمایید، مطالعه مقاله راهنمای خرید سردخانه رستوران را، به شما توصیه می کنیم.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.