حمایت از طرح های مصوب سفر استانی/ با تعداد زیادی پروژه نیمه تمام مواجه هستیم

[ad_1]

ایسنا/ گلستان وزیر نیرو گفت: از مدیران استانی حمایت و تقویت می کنیم تا بتوانند پروژه های مصوب سفرهای استانی را اجرا کنند.

علی اکبر محرابیان ظهر امروز در جلسه شورای فرمانداری شهرستان گرگان فرا رسیدن شعبان را تبریک گفت و گفت: و هدف شناسایی و اولویت بندی پروژه های نیمه تمام و شروع برخی پروژه های اضطراری دیگر است.

وی به مزایای بازدید هیئت های استانی اشاره کرد و افزود: در سفرهای استانی کل دولت بر مشکلات یک استان تمرکز می کند و مشکلات را در قالب پیشنهاداتی که از قبل ارائه شده و سپس تصویب شده بررسی می کند. از منطقه در استان دیدن کنید. در دستور کار دولت قرار دارد.

وزیر نیرو وظایف اجرایی مصوبه سفر هیئت دولت را برعهده مدیران، کارشناسان و پیمانکاران استانی دانست و افزود: از مدیران استانی حمایت و تقویت می کنیم تا بتوانند پروژه های مصوب سفرهای استانی را اجرا کنند.

محرابیان با بیان اینکه در ارتباط با سفر هیات دولت به استان گلستان جلسات متعددی در سطح وزارت نیرو برگزار شد که در این جلسات حدود 17 مصوبه به تصویب رسید و تصریح کرد: برق، فاضلاب حذف می شود.

وی خواستار تصویب سفر هیات دولت به استان گلستان شد و یادآور شد: در صورت اجرایی شدن به موقع مصوبه سفر رئیس جمهور به گلستان بخش قابل توجهی از مشکلات استان حل می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.