تلاش قوه قضائیه برای رفع چالش های حقوقی پیش روی صنعت خوزستان

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: صنایع استان خوزستان در اقتصاد و تامین انرژی کشور بسیار حائز اهمیت است و باید تلاش شود تا در چارچوب قوانین و مقررات به چالش های حقوقی و قضایی این صنایع رسیدگی شود.

علی دهقانی در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، گفت: نفت یکی از مهمترین سرمایه ها در خزانه کشور است و مدیریت و حفظ صنعت نفت کار بسیار دشواری است که مورد توجه قرار خواهد گرفت. هنگام رسیدگی به مسائل نفتی.”

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: صنایع استان خوزستان در اقتصاد و تامین انرژی کشور بسیار حائز اهمیت است و لازم است در چارچوب قوانین و مقررات به چالش های حقوقی و قضایی این صنایع رسیدگی شود.

علیرضا دانشی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: این شرکت دارای 45 میدان هیدروکربوری، 222 تاسیسات بزرگ نفت و گاز و 30 هزار کیلومتر خط لوله جریان و صادرات است و حدود 75 درصد نفت کشور را تامین می کند.

وی با اشاره به مهم ترین چالش های حقوقی این شرکت از جمله مخالفت با حریم تاسیسات نفتی، گفت: حمایت قضایی قوه قضاییه از شرکت های نفت و گاز قطعا در رفع این چالش ها و پیشبرد اهداف و برنامه ها موثر خواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.