تفکر محروم باید تغییر کند

[ad_1]

ایسنا/ فارس وی با بیان اینکه محرومیت های فکری برخی مدیران باعث ایجاد محرومیت اجتماعی و فرهنگی مردم شده است، افزود:

میریام حسینی شامگاه شنبه 20 فروردین ماه در جلسه کمیسیون محرومیت زدایی شورای شهر شیراز گزارشی از اقدامات نماینده ولی فقیه در فارس ارائه کرد. رهبر. است.

وی گفت: بیشتر جلسات کمیسیون با حضور نهادهای حمایتی و متولیان محروم برگزار می شود.

رئیس کمیسیون محرومیت زدایی شورای شهر شیراز، طرح مهندسی فرهنگی فارس، به ویژه بحث عدالت اجتماعی و حمایت از گروه های جهادی، سند بالادستی محسوب می شود و افزود:

حسینی با اشاره به اینکه ادغام روستاها نیز مورد توجه ویژه کمیسیون است، بیان کرد: به عنوان مثال; مشکلات روستای گردخون با توجه به اینکه این منطقه بیشترین آسیب را دیده است بررسی شده و به فرمانداری، نماینده و دفتر امام جمعه نیز گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: محرومیت فکری برخی از مدیران موجب محرومیت اجتماعی و فرهنگی مردم شده است.
ذهنیت بی‌حقوقی مدیران باید به ایدئولوژی بی‌حقوقی تبدیل شود، زیرا مقام معظم رهبری در رفع محرومیت مسئولیتی را به شخص یا نهاد خاصی واگذار نمی‌کنند، بلکه آن را وظیفه عمومی می‌دانند.

حسینی خاطرنشان کرد: در صورت وجود تاخیر یا کوتاهی از سوی مسئولین، کار باید رفع شود و در صورت وجود مشکل قانونی باید توسط نمایندگان مردم رفع شود.

اعضای شورای شهر شیراز با بیان اینکه 3 گروه از جمعیت در روستاهای اطراف شیراز زندگی می کنند، گفت: دسته اول مهاجران، دسته دوم خارجی ها و دسته دوم شیرازی ها هستند که به دلیل شرایط اقتصادی به حاشیه پناه برده اند. مسئله. برخی درگیر مالی هستند.

حسینی در ادامه با توجه به اضافه شدن 6 روستا در شیراز و تاکیدات قبلی در این زمینه گفت:

رئیس شورای محرومان شورای شهر، جلسات مختلفی تشکیل و کارگروهی در شهرداری برای سنجش وظایف دستگاه‌های ذی‌ربط تشکیل می‌شود.

حسینی گفت: زیرساخت ها برای رفع معایب از جمله برگزاری کارگاه های آموزشی مهارتی در دستور کار قرار گرفته است. باید تدابیری اتخاذ شود.»

وی این کمیسیون جدید و یکپارچه را از دیگر وظایف کمیسیون دانست و ابراز امیدواری کرد با همکاری همه، کار سیاست گذاری با حذف مستضعفان در سال آینده بهتر انجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.