تخفیف مالیاتی شرکت ها برای بهبود ساختار / تسهیلات ورود شرکت ها به بازار سرمایه

[ad_1]

اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی پیشنهادهای وزارت تعاون برای ساماندهی صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی کشور با هدف حفظ ثبات اقتصادی و کاهش اتکای این صندوق ها به اعتبارات دولتی و تداوم ارائه خدمات به صندوق های بازنشستگی کشور را بررسی کردند. بازنشستگان

به گزارش ایسنا، جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز چهارشنبه (31 فروردین) با حضور سران سه قوه و سایر اعضا برگزار شد و پیشنهادات وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رفع موانع تصویب شد. و امکانات لازم برای ارتقای بهره وری و شکوفایی را فراهم کند.

بر اساس این فرمان، امتیازات مالیاتی ویژه ای برای کمک به شرکت ها برای تجدید و بهبود ساختار خود در نظر گرفته شده است.

اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی نیز تصمیم گرفتند شرکت‌های تولیدی را به تامین مالی ارزان‌تر تشویق کنند.

تسهیل دسترسی به بازار سرمایه برای شرکت ها نیز از موضوعات مورد بحث در جلسه امروز بود.

در ادامه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی نیروهای مسلح، موضوع ساماندهی صندوق های بازنشستگی و تامین اجتماعی مطرح و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی از وضعیت موجود و منابع آتی و برآورد هزینه ها ارائه کرد. . منابع مالی

در این جلسه همچنین پیشنهاداتی برای کاهش وابستگی صندوق های بازنشستگی و تامین اجتماعی به منابع مالی دولت به منظور حفظ ثبات مالی و تداوم خدمات رسانی به بازنشستگان ارائه شد.

در ابتدای این دیدار که به ریاست سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، رئیس جمهور در سخنانی کوتاه بر اهمیت و نقش لیالی قدر در تهذیب نفس و انسان سازی تاکید و بر بهره برداری از این شب ها تاکید کرد. روز شهادت امیر مومنان علی(ع) برای مسلمانان عام و مردم شیعه و ایران به طور خاص عزادار شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.