بیانیه وزارت امور خارجه به مناسبت 12 بهمن و روز جمهوری اسلامی ایران

[ad_1]

وزارت امور خارجه کشورمان به مناسبت دوازدهمین فورواردین و جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

“به نام خدا

13 فروردین به عنوان مظهر مردم سالاری جمهوری خواهانه و دینی و تبلور اراده مردم شریف و سرافراز ایران، بخش جاودانه ای از تاریخ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. یوم الله و به حق به عنوان یکی از مصادیق عینی عید ملت بزرگ ایران یاد شده است.

روز شادمانی که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب ملت بزرگ ایران و سرآغاز استقرار و تحکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمده از رشادت و فداکاری مردم غیور بود. . ایران از عملکرد عالی خود دفاع کرد. روزی از تاریخ با حضور ملت سرافراز و تاریخ ساز ایران در حاکمیت سراسری و با بیش از 98 درصد آرای قاطع جمهوری اسلامی رقم خورد.

هدیه بزرگ این عید بزرگ و نهضت بزرگ ملی، تحقق اعلامیه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و آغاز راه پربرکت مردم سالاری دینی در جهانی تقسیم شده بین کمونیسم شرقی و سرمایه داری غربی است. روز تنها معیار و معیار حرکت کارگزاران و خدمتگزاران ایران اسلامی در این چند سال در عرصه سیاست داخلی و روابط خارجی است.

وزارت امور خارجه ضمن تبریک ولادت 12 فروردین به مقام معظم رهبری و ملت بزرگوار ایران و گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، بر پایبندی کامل خود به آرمان های متعالی تاکید کرد. رهبری فرزانه نظام، امام راحل و انقلاب. اعلام و تاکید می کند که از هیچ کوششی برای در نظر گرفتن منافع و مصالح ملت بزرگ ایران که در خط مقدم سیاست خارجی قرار دارد و ایجاد تعادل و توسعه دریغ نکرده است. روابط متنوع با کشورهای مختلف به ویژه با کشورهای همسایه در جهت توسعه، شکوفایی و پایداری ایران اسلامی. “دولت اسلامی ایران پایدار خواهد ماند.”

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.