بلندگوهای تلویزیون و میز هواداران در شب های قدر

[ad_1]

بر اساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران، ویژه برنامه شب های قدر جمهوری اسلامی ایران با معرفی سخنرانان و مانتراها اعلام شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی صدا و سیما، شبکه های سیما مراسم احیاء اماکن متبرکه را در روزهای ۱۹، ۲۱ و ۲۳ (چهارشنبه ۳۱ فروردین، جمعه ۲ و یکشنبه ۴ اردیبهشت) پوشش می دهند.

* یک سیما – مداحی حجت الاسلام علم الهدی و محمود کریمی

این مراسم در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با سخنرانی آیت الله علم الهدی و قرائت دعای جوشن کبیر با صدای محمود کریمی پخش می شود.

در شب بیست و یکم رفیع سخنران اصلی مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج علی برداران و حاج احمد واعظی به دعای جوشن کبیر و مداحی و علی فرشته خواهد بود. ستایش

شبکه جام جم همزمان این مراسم را پخش خواهد کرد.

* شبکه دو سیما – حجت الاسلام رفیعی

حجت الاسلام و المسلمین رفیع در اولین شب گادار شبکه دو سیما سخنرانی می کند و سیدعلی حسینی به قرائت دعای نژاد جوشن کبیر می پردازد.
برنامه شب بیست و یکم با سخنرانی آیت الله سعیدی و دعای حاج عباس حیدر زاده و بیست و سوم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی میرباقری و دعای جوشن کبیر با نوای حاج مهدی قرائت می شود. سلحشور.

* شبکه سه سیما – مسم مطیعی

مراسم مبعث لیالی کادر ساعت 23 با قرائت دعای جوشن کبیر توسط امامزاده قاضی الصابر (ع) از شبکه سه سیما و با تلاوت حاج مصمم مطیعی و سپس سخنرانی حجت الاسلام آغاز می شود. مسلم شیخ حسین انصاریان ساعت 13.

* شبکه چهار سیما – حجت الاسلام والمسلمین رسی و حاج ابوالقاسم

در شب قدر، دعای جوشن کبیر توسط محمدحسین سعیدیان، مهدی قربانعلی و علیرضا سبحانی و در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم نیز مداحی حاج احمد واعظی خوانده می شود. ، حاج مهدی سمواتی و حاج حمید رامجانپور. همچنین حجت الاسلام و المسلمین بزرگی رسی و حاج ابوالقاسم در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم سخنرانی خواهند کرد.

* شبکه پنج سیما – حسن شالبافان

شب اول قیام با نماز خوانی حاج حسن شالبافان و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی از شبکه نمایش پخش می شود.
در شب بیست و یکم، نماز جوشن محمدرضا غلامرضا زاده و حاج احمد زین العابدین فراد و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حمید میرباقری و شب بیست و سوم حمید رامجانپور با تلاوت جوشن کبیر و امیر نعیمی خوانده می شود. .

شبکه قرآن و معارف سیما – عزاداری مهدی سمواتی و محمدحسین پوانفر

شبکه قرآن شب اول لیلی قدر حسینیه آیت الله حق شناس، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی میرباقری و قرائت دعای جوشن با نوای حاج مهدی سماواتی را پخش می کند.

دوربین های شبکه امامزاده صالح (ع) مراسم شب بیست و یکم و بیست و سوم را پوشش می دهند. حجت الاسلام والمسلمین بی گناه تهران امشب سخنرانی می کند. همچنین دعای حجت الاسلام سید محمد جواد درچه ای و مجتبی محمد بیگی و نوحه های محمدحسین پوانفر در شب 21 و 23 پخش می شود.

شبکه افق – سید حسین آقامیری

مراسم شب نوزدهم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین آقامیری و مناجات و نوحه های حاج عباس حیدرزاده پخش می شود.
در شب بیست و یکم دعای حاج حسن شالبافان و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی میرباقری پخش می شود. حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی سخنران شب بیست و سوم خواهد بود و با صدای سیدعلی حسین نژاد دعا و نوحه‌خوانی می‌شود.

* شبکه آموزش سیما – حجت الاسلام سید ابراهیم هاشمیان

مراسم احیای شب نوزدهم با مداحی حاج حمید رامجانپور، مناجات خوانی جوشن کبیر و مداحی سید علی محمد سادات رضوی، شب بیست و یکم حاج احمد خلف زاده و نوحه خوانی حاج احمد شربیانی.

سپس سید ابراهیم هاشمیان به همراه حجت الاسلام والمسلمین احیا و سخنرانی در لیالی کادر پخش می شود.

بلندگوهای تلویزیون و میز هواداران در شب های قدر

بلندگوهای تلویزیون و میز هواداران در شب های قدر

بلندگوهای تلویزیون و میز هواداران در شب های قدر

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.