برنامه مشترک دانشگاه پیام نور و صدا و سیمای مرکز ایلام به سمت جهاد در ادامه تشریح خواهد شد.

[ad_1]

ایسنا/ ایلام مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: با توجه به اینکه جهاد مهمترین کارکرد رسانه صدا و سیما است، رسانه های استانی آمادگی دارند تا از دانش و انگیزه اساتید دانشگاه پیام نور در وظیفه داخلی خود استفاده کنند. نظام تصمیمی برای مردم است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام: محمد بازوند در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور ایلام گفت: هدف اصلی صدا و سیما و دانشگاه پیام نور تمرکز بر اطلاعات، آموزش و فرهنگ سازی است. ارتباط این دو نهاد با دو نهاد فرهنگی به توسعه استان کمک می کند.

بازوند عمده برنامه های تولیدی صدا و سیما را کارشناسی محور عنوان کرد و افزود: با توجه به ظرفیت عالی برنامه سازی دانشگاه و حضور اساتید، آمادگی داریم از تجربیات جهادی دانشگاه برای تبیین موضوعات مختلف استفاده کنیم. ما از توان علمی متخصصان و اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور به عنوان متخصص در برنامه های مختلف تولیدی استفاده می کنیم.

وی با اشاره به انتخاب دانشگاه پیام نور به عنوان اولین مرکز علمی آموزشی جهاد تبیان در کشور گفت: دانشگاه پیام نور و برگزاری جلسات تامل برانگیز برای پاسخگویی به سوالات، بیان خدمات یک نهاد تصمیم گیری برای عموم.

دکتر. فرزاد اسفندیاری از تلاش های گسترده صدا و سیمای ایلام در امر آموزش مردم و پوشش برنامه های فرهنگی، علمی و پژوهشی تشکر و قدردانی کرد و گزارشی از توانمندی ها و توانمندی های دانشگاه در زمینه منابع انسانی، علمی، آموزشی و پژوهشی ارائه کرد. .

وی خواستار همکاری بیشتر و استفاده از پتانسیل اساتید دانشگاه و صاحب نظران در برنامه های صدا و سیما شد و افزود: دانشگاه پیام نور، متولی نظام و انقلابی با نیروهای جهادی و انقلابی در عرصه های مختلف سیاسی است. دانشگاه با تمام توان آماده همکاری و استفاده از پتانسیل بالای اساتید می باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.