برش لیزر مس و مزایای آن (2)

برش لیزر مس و مزایای آن
برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس

ماشین مولکولى را براى روى هم قرار دادن آنها به کار مى برد تا شىء مورد نظر ایجاد کند. سرعت برش لیزر برای صنایع این مزیت را ایجاد می نماید تا بتوانند روند تولید محصولات خود را تسریع کنند و دیگر چندان معطل دریافت قطعات مسی برای خط تولید خود نباشند. برش لیزر برنج همانطور که از نامش پیداست توسط دستگاه های لیزری انجام میشود و میتواند برش بسیار دقیق و بدون هیچگونه خطایی را انجام دهد و امروزه طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرده است. و نیز با تکنولوژیهاى روزگار ما ترکیبهاى انرژى زایى تولید شده اند که در پالودن محیط زیست بسیار اثرگذارند چون میزان آلایندگى آنها بسیار کم است. امروزه دستگاه برش لیزری کاری را که در مدت زمان مدیدی توسط دست برش داده می شد را ظرف مدت زمان بسیار کوتاه ، بدون هیچ عیب و ایرادی به صورت دقیق و منظم برش می دهد .

دستگاه برش لیزر مس

و همسانى و پیوند حیات اقتصادى را آسان مى کنند و شتاب مى بخشند و اقتصاد را به سوى برنامه ریزى دقیق و گسترده و پراکنده حرکت مى دهند. آنچه که اقتصاد باز آزاد و دانایى محور را تقویت مى کند زیر ساختها یافته ها نهادها و ارزشهاى گوناگون پذیر و زیاده جویند.که از سوى تکنولوژى در امر آموزش و سیاست پدید مى آیند و آن دو را به سوى دموکراسى و پلورالیسم حرکت مى دهد; زیرا دشوار مى نماید که در جامعه اى نظام آموزشى و سیاسى آن باز گوناگون طلب و دموکراتیزه باشد لیکن نظام اقتصادى آن هنوز متمرکز و دولت گرا باشد. این دگرگونى به سمت باز شدن تلاشهاى اقتصادى خواهد بود; زیرا اقتصاد در تمدن فراصنعتى نه بر قدرت عضلانى تکیه مى زند بلکه به دانایى و اطلاعات وابسته مى شود.و از آن روى که دانایى و اطلاعات حبس ناپذیر و انحصار زداست ناگزیر اقتصاد استوار شده بر آنها متمرکز نخواهد بود. این چگونگى در آرامش روانى خانواده اثرى مبارک و سازنده مى گذارد زیرا پدران و مادران در کنار تلاشهاى همگانى و اقتصادى به کارها و وظیفه هاى ویژه و غیر اقتصادى چون: توجه و زیر نظر گرفتن امر آموزش و تربیت بهداشت و تغذیه و دادوستد و پیوندهاى اجتماعى فرزندانشان که پایه شخصیت آنها را مى سازد بیش از گذشته رسیدگى مى کنند و توفیق نیز دارند. Po᠎st h as be en created by GS A Content  Generator DEMO !

امّا در تمدن فراصنعتى تنها دانش و اطلاعات تعیین کننده اقتصاد و عامل تولید است.و به همین جهت پایه هاى (اقتصاد مرکزى) مارکسیس فرو مى ریزد. در تمدن صنعتى نیروى انسانى در قدرت عضلانى و مهارت و توان ذهنى جلوه پیدا برش مس با لیزر کرد. به این جهت تکنولوژى توان و زمینه مناسب براى نفوذ در بخشهایى از حیات انسانى داشته به گونه اى که این مهمان در هر کجا خوانده شود به سرعت به میزبان دگرگردیده و پیامدهاى خود را در خارج جلوه گر مى سازد. به ارمغان آورده است هر چند موردهاى یاد شده تمام گنجایى انسانى را نمى نمایاند و لیکن بخش گسترده اى از آن را پوشش داده است. همچنین این روش با استفاده از فناوری های جدید روش کار راحتتری نسبت به روش مکانیکی است؛ با این روش برش لبه ی کار خراب نمیشود . وی در مورد برنامههای افزایش سطح جلوگیری از خروج ارز خطوط تولیدی در شرکت فولاد مبارکه گفت: در راستای سیاستهای شرکت درصدد هستیم که فرآیند بومیسازی را در سطح همه اقلام مورد نیاز در گروه فولاد مبارکه گسترش دهیم و با استفاده از تجمیع نیازهای این گروه بتوانیم سهم بیشتری در بومیسازی اقلام موردنیاز و همچنین تولید تجاری این اقلام در سطح کشور ایفا کنیم.

برش لیزر مس

این پرتو به قدری محکم است که در داخل فولاد نفوذ می کند و آن را برش می دهد. در برش لیزر آلومینیوم، سطح کار باید کاملا صاف و بدون هیچگونه برآمدگی و یا تو رفتگی باشد؛ این موضوع به درجه های فشار، اشعه و … در گذشته معمولا از ارههای مخصوص و روشهای مکانیکی و سنتی برای برش اجسام و قطعات استفاده میشد ولی در سالهای اخیر و بعد از پیدایش تکنولوژی لیزر صنعتگران از دستگاههای برش لیزر cnc برای برش اجسام و قطعات استفاده کردند که این روش نسبت به روشهای مکانیکی مزیتهای قابل توجهی داشت. از جمله فلزاتی که برای تولید محصولات مختلف از جمله تجهیزات صنعتی و همچنین لوازم خانگی مورد استفاده فراوانی دارد مس میباشد. با استفاده از حداکثر قدرت در دسترس برای برش و سوراخ کردن مس، این فلز زمان کمتری با سرعت بیشتری از حالت جامد (قدرت بازتاب زیاد) به حالت مایع (قدرت جذب بالا) تبدیل می شود. رخ لیزر با داشتن دستگاههای برش لیزری سوییسی و کاملا به روز آماده ارایه خدمات برش لیزری و پانچ ورق و سی ان سی به صنعتگران و مشتریان محترم می باشد.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.