برش لیزری فلزات چگونه انجام میشود؟

برش لیزری فلزات چگونه انجام میشود؟
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

مشتریان محترم می بایست نقشه و یا طرح مورد نظر را به صورت فایل اتوکدی در اختیار ما گذاشته و ما نیز این اطمینان را به شما خواهیم داد طبق طرح درخواستی شما با بالاترین کیفیت و زمان تحویل ممکن سفارش شما را به انجام برسانیم. به عنوان مثال : در برش لیزری ، زمان برش لیزر آهن با برش لیزر مس متفاوت است، میزان مصرف گاز نیز در برش لیزر آهن با برش لیزر مس متفاوت است. ضخامت برش لیزر فلزات برای مشتری جزء مهمترین مواردی است که تعیین کننده سپردن تولید خود به یک شرکت است. تمام فلزات از جمله ورق و پروفیل های آهن، فولاد ، استیل ، آلومینیوم ، مس و فلزات آلیاژی را می توان با این دستگاه ها برش داد. این روش با دقتی در حد دهم میلی متر تا حتی در مواردی صدم میلی متر می تواند فلزات گوناگون تا ضخامت های مختلف را برش دهد. قیمت دستگاه برش لیزر فلزاتتعداد بازدید : 633 قیمت دستگاه برش لیزر فلزات : برای خرید دستگاه برش لیزر فلزات با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

را چگونه تعیین می کنند؟

شرکت آریا لیزر صدر فارس با بهره گیری از بهترین متخصصان و کارشناسان با تجربه سفارشات شما را با دقت و ظرافت بسیار بالا انجام می دهد. عمر مؤثر این فناوری طولانی است، ورق فلز با ضخامت بیش از ۲ میلی متر بیشتر در دستگاه برش لیزری مورد استفاده قرار می گیرد، بسیاری از کارشناسان خارجی توافق کردند که ۳۰ تا ۴۰ سال آینده عصر طلایی توسعه فناوری برش لیزر است. سنجیده شد حال باید بررسی کنید که سطح پروژه شما به چه صورت است و چطور می توان لیزر مورد نظر را ارزیابی کرد. هر چه منبع تولید پرتو قدرت بیشتری داشته باشد ، توان برشکاری و یا جوشکاری لیزر نیز افزایش می یابد . برای برش فلزات به چه مقدار توان لیزر نیاز است ؟ قیمت دستگاه برش لیزر فلزات را چگونه تعیین می کنند؟ کرف (Kerf): کرف در واقع کوچکترین شعاع قابل برش را مشخص میکند که وابسته به ضخامت ورق میباشد و بهتر است در طراحی لحاظ گردد. This post was written with the help ᠎of GSA Content Gener ator Dem oversion᠎.

دستگاه برش لیزر فلزات

اصلی ترین مزیت استفاده از این دستگاه ها آن است که ایجاد برش روی مواد مختلف توسط آن ها، بسیار راحت تر از روش های سنتی و قدیمی است.کیفیت بالای کار نیز از مزایای بسیار مهم می باشد، به طوری که محصول نهایی شما کاملا ظریف برش خورده و هیچ گونه آثاری از لبه های اضافی در آن قابل مشاهده نخواهد بود.کار کردن با دستگاه های برش غیر فلزی، در عین آسان بودن بسیار سریع نیز هست. دستگاه فلزات با تیوب لیزر co2 قابلیت برش 12 میلیمتر را دارا نیست شما برای برش 12 میلیمتر باید از دستگاههای فایبر با توان بالای 500 وات استفاده کنید که با توجه به سایز و توان دستگاه قیمتها تفاوت میکند . مهمترین مزیت برش با لیزر نسبت به روشهای دیگر دقت، سرعت، هزینه کمتر و کیفیت بالای سطح این نوع برش است. لازم به ذکر است که برش توسط دستگاه لیزری ضایعات کمتری در مقایسه با سایر روش ها دارد. تکنولوژی موجود در دستگاه برش لیزری جزو تکنولوژیهای پیشرفته بوده و کشورهای اندکی به آن دسترسی دارند؛ بنابراین این وضعیت آنها را مجبور میکند که دستگاهها را از سایر کشورها خریداری کرده و متحمل هزینه های زیادی برای آموزشهای آنها شوند. همچنین در برش لیزر، ضایعات کمتری نسبت به سایر روش­های برش ایجاد می­ شود.

برش لیزر فلزات صنعتی

A​rticle was c᠎reated by G᠎SA Con te​nt Gen​er᠎at or DE MO.

برش لیزر فلزات

اما به طور کلی، انتخاب متریال اولیه به نوع فعالیت و محصولی که مد نظر دارید بستگی خواهد داشت. این نوع برش که امروزه برای فلزات مختلف ( آلومینیوم، استیل ، آهن ، برنج، گالوانیزه و …) به کار می رود خلاقیت و سرعت کار را افزایش داده و مزایای بسیاری دارد که ادامه ی این مقاله به بررسی آن می پردازیم. به طوریکه سورس لیزر فایبر از طریق فیبر نوری به هد منتقل شده و موجب می گردد تا فلزات با دقت بسیار بالایی برش داده شوند. عملکرد این مدل بر خلاف دیگر مدل ها بدون انعکاس نور است و مستقیما بر ماده تاثیر گذاشته و به همین دلیل مقرون به صرفه تر است . به علت آن که تولید زیادی در ماه ندارند بسیار به صرفه تر می باشند. لازم به ذکر است اگر دستگاه روی میز اول در حال برشکاری باشد اپراتور این توانایی را دارد که ورقه های جدید را در میز دوم بارگزاری کند که این موضوع باعث صرفه جویی در وقت می شود. دستگاه برش لیزر را در کدام صنایع می توان به کار برد؟ پرتوی لیزر به سطح کار منتقل می شود، گرمای کافی برای ذوب شدن مواد ایجاد می کند و گاز هم فشار محوری با فشار بالا مستقیماً فلز ذوب شده را از بین می برد تا به هدف برش فلز برسد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از برش لیزر فلز تهران ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.