براتی: عملکرد تیم ملی کشتی آلیش بانوان عالی بود

[ad_1]

ایسنا/خراسان رضوی سرمربی تیم ملی کشتی آلیش بانوان گفت: هرچند انتظار داشتم یک مدال طلای دیگر هم کسب کنیم اما در کل عملکرد تیم ملی عالی بود.

آنا براتی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ کشتی آلیش به میزبانی قرقیزستان و درخشش کشتی‌گیران ایرانی در این رقابت‌ها اظهار کرد: مسابقات جایزه بزرگ قرقیزستان با نام جام ارکینبایف یکی از معتبرترین مسابقات کشتی آلیش است که هر سال در این کشور برگزار می‌شود. تیم ملی آلیش بانوان با ۶ ورزشکار در این رقابت‌ها حضور داشت که توانست سه مدال طلا و سه مدال نقره کسب کند.

وی با اشاره به اینکه سطح این دوره از رقابت‌ها بالا بود، عنوان کرد: کشورهای صاحب سبک در این رشته مثل قزاقستان، قرقیزستان و اوکراین با تمام قدرت شرکت کردند؛ به طوری که مثلا در هر وزن سه کشتی‌گیر از قزاقستان و قرقیزستان حضور داشتند و امتیاز گرفتن از این تیم‌ها بسیار دشوار بود.

سرمربی تیم ملی کشتی آلیش بانوان در خصوص عملکرد کشتی‌گیران ایرانی در این رقابت‌ها تصریح کرد: از ابتدا در خصوص محدثه حسینی، کشتی‌گیر خراسانی تیم ملی، مطمئن بودم که طلا خواهد گرفت. سایر ورزشکاران هم تمام تلاش خود را کردند. تصور می‌کردم که چهار طلا و ۲ نقره کسب کنیم اما متاسفانه جو مسابقات به نفع میزبان بود و نتوانستیم چهارمین طلا را کسب کنیم.

براتی در خصوص میزبانی قرقیزستان گفت: هتل و تغذیه ورزشکاران مناسب نبود؛ هر چند فکر می‌کنم بخشی از مشکل از سمت بازیکنان ما بود که نتوانستند خود را با شرایط کشور میزبان وفق دهند اما به طور کلی مشکل تغذیه داشتیم. البته سایر موارد تا حدی راضی‌کننده بود.

انتهای پیام

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.