باید به مسائل معیشتی معلمان رسیدگی شود

[ad_1]

ایسنا/ کارمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: باید برای حل مشکل معیشت معلمان تلاش کنیم.

بهمن امیری مقدم عصر امروز (8 اردیبهشت) در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با بیان اینکه معلمان کار پیامبر هستند، افزود: معلمان نقش مهمی در شکل دادن به آینده کشور دارند. و پرستیژ.

وی با اشاره به مشکلات موجود در زندگی فعالان فرهنگی گفت: رفع دغدغه ها و دغدغه های فعالان فرهنگی مهمترین وظیفه مسئولان است.

استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: اگر مشکلات زندگی فرهنگیان حل نشود، دور از انتظار نیست که کیفیت کار آموزشی آنها تحت تاثیر قرار گیرد که در این صورت جامعه متضرر خواهد شد.

امیری مقدم با اشاره به در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم از همه دستگاه های اجرایی خواست تا از معلمان و همه به تکریم هر چه بیشتر معلمان اقدام کنند.

امیری مقدم در ادامه با بیان اینکه کرمانشاه باید به وضعیت سابق خود بازگردد، تصریح کرد: کرمانشاه در گذشته پنجمین استان کشور بود و از معلمان و جامعه فرهنگیان می خواهیم که تمام تلاش خود را برای بازگرداندن کرمانشاه به حالت سابق انجام دهند.

وی حدود 9 هزار دانش آموز را که از نظر تحصیلی ضعیف محسوب می شوند شناسایی کرد و گفت: برای این معضل نیاز به آسیب شناسی است و باید هرچه سریعتر زمینه جبران عقب ماندگی دانش آموزان و افزایش نشاط آنها فراهم شود.

امیری مقدم خواستار بکارگیری معلمان توانمند در مناطق محروم شد و گفت: این اقدامات می تواند در ایجاد عدالت آموزشی و ارتقای وضعیت تحصیلی آنان موثر باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.