امتحانات نهایی دانش آموزان در کرمان است

[ad_1]

ایسنا/ کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: امتحانات خرداد ماه با رعایت کامل اصول بهداشت فردی و بر اساس مقررات آموزشی و سنجش برگزار می شود.

رضا رضایی درباره برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی بیان کرد: تداوم تدریس حضوری دانش آموزان در سال تحصیلی جاری و آموزش کلیه مطالب مندرج در کتب درسی، ارزیابی پیشرفت تحصیلی نوبت دوم کلیه معلمان. برنامه درسی و ارزشیابی به صورت انفرادی و بر اساس قوانین دانشگاهی انجام می شود.

وی در ادامه گفت: در خرداد ماه سال تحصیلی 1400-1401، سوالات آزمون نهایی دوازدهمین استاندارد داوطلبان آزاد مدارس روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و شاخه نظری به تناسب بار تعیین شده توسط سازمان سنجش آماده شده است. موسسه تحصیلی. بدون استثناء مؤسسات پژوهشی و برنامه ریزی و به صورت الکترونیکی. حوزه های امتحانی به سراسر استان ارسال می شود.

رضایی گفت: اجرای برنامه امتحانات نهایی به ادارات آموزش و پرورش شهرستان و منطقه ابلاغ شده است و معاینه با رعایت نکات بهداشتی بویژه ضدعفونی اماکن و تجهیزات مناسب تهویه مطبوع از اول تا هشتم خرداد ماه برگزار می شود. ماسک، شوینده، ضدعفونی کننده و غیره برگزار می شود و برگزارکنندگان آزمون زیر نظر رئیس حوزه، مسئولیت برگزاری صحیح این آزمون ها را بر عهده دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: انتظار می رود اولیای گرامی دانش آموزان در سال تحصیلی 1401 شرایط بیشتری را برای تلاش فرزندان خود فراهم کنند و در روزهای باقی مانده از سال تحصیلی به خدمات آموزشی دست یابند. مدرسه. 1400. و بدیهی است که حتی دانش آموزان عزیز نیز باید با برنامه ریزی و پشتکار از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

رضایی در خصوص حضور دانش‌آموزان مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب و بدون آن در حوزه‌های معاینه گفت: این دانش‌آموزان در محل‌های مختلف (قرنطینه) که برای یک هدف و در یک حوزه برنامه‌ریزی شده است، در معاینه شرکت می‌کنند. ” می کنند و اهمیتی نمی دهند.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.