افزایش 116 درصدی تردد مسافر از پایانه های مرزی شمال سیستان و بلوچستان

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابجایی 21 هزار و 386 مسافر از پایانه مرزی شمال استان از 25 اسفند سال گذشته تا 15 فروردین ماه امسال خبر داد که نسبت به مدت مشابه 116 درصد افزایش داشته است. همان ایام نوروز 1400.

مسعود نکودری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: از این تعداد 14 هزار و 36 مسافر از طریق پایانه مرزی میلک و 7 هزار و 350 مسافر از پایانه مرزی میرزاوه جابجا شدند.

وی از 10 هزار و 778 بار ورودی و 10 هزار و 609 بار خروجی ثبت شده در پایانه های مرزی دوده و میرزاوه گفت: داشتن کارت واکسیناسیون و منفی بودن تست PCR از مهمترین شرایط جابجایی مسافر است. این مورد در پایانه های مرزی در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه توسعه و ساماندهی پایانه های مرزی به عنوان نقاط دسترسی به کشورهای دوست و همسایه بسیار مهم است، گفت: در صورت وجود، پایانه های مرزی مناسب است. توسعه و آبادانی می تواند منافع اقتصادی و اجتماعی قابل توجهی برای کشور به همراه داشته باشد که امسال این اداره کل توجه ویژه ای به توسعه زیرساخت های پایانه های مرزی دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.