از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

[ad_1]

کمک یک میلیارد تومانی لیدر به سی و پنجمین جشن گلیزان ستاد دیه کشور، آخرین وضعیت بازی ایران و لبنان در مشهد و موضوع خشونت علیه بازیگران زن از مهمترین اخبار حقوقی این هفته بود.

به گزارش ایسنا، در این گزارش مهم ترین اخبار حقوقی و قضایی هفته گذشته را مرور می کنید:

سال گذشته 63 هزار پرونده از تراز دادگستری تهران خارج شد

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران از کاهش 63 هزار و 757 پرونده در سال گذشته از تراز دادگستری تهران خبر داد.

القاصی دستور داد مدیران واحدهای قضایی و ستاد کل دادگستری استان تهران از چرخه تولید حمایت کنند و گفت: از شرکت های دانش بنیان در واحد قضایی مربوطه. جزئیات برای مراجعه به دادگستری استان تهران.

رئیس کل دادگستری استان تهران با اعلام آمادگی برای حمایت از سرمایه گذاری قانونی و رفع موانع پیشرفت واحدهای تولیدی در دادگستری استان گفت: دادگستری تهران ضمن تامین امنیت سرمایه گذار از تولید و کسب و کار حمایت می کند.

اعتراضات در ایران به رفتار غیرانسانی پلیس دانمارک با پناهجویان ایرانی

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

کاظم غریب آبادی، دبیرکل دفتر حقوق بشر، برخورد فیزیکی خشونت آمیز مقامات ایرانی با شهروندان دانمارکی را محکوم کرد و از مقامات ذیربط دانمارکی خواست تا از اعمال استانداردهای دوگانه بر شهروندان خودداری کنند تا از این گونه اقدامات غیرانسانی جلوگیری شود.

چه کسانی در کمک یک میلیارد تومانی رهبر انقلاب نقش دارند؟

در آستانه سی و پنجمین جشن گلاریسان در ستاد دیه کشور، مقام معظم رهبری سهواً یک میلیارد تومان برای آزادی اسرا اختصاص دادند.

ثبت نام آزمون برای متقاضیان پروانه وکالت در مرکز مشاوره قضایی آغاز شد.

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

مرکز سنجش، پذیرش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: ثبت نام آزمون وکالت ۱۴۰۱ متقاضیان مرکز حقوقی، کارشناسان مجاز و مشاوران قضایی از امروز شنبه ۱۹ فروردین آغاز شده و تا روز جمعه ادامه دارد. 16 آوریل.

متقاضیان وکالت روز جمعه 23 اردیبهشت ماه به طور همزمان در تهران و 50 حوزه امتحانی سراسر کشور مورد بررسی قرار می گیرند.

تشریح اقدامات انجام شده برای رفع تصرف اراضی دادسرای تهران

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

علی صالحی، دادستان تهران گفت: با تصمیم دادستان تهران در سال گذشته بیش از 2500 هکتار از اراضی و منابع طبیعی استان تهران به ارزش حدود 40 هزار میلیارد تومان به بیت المال برگشت داده شد.

اثرات اشتغال زایی در کاهش جرم و جنایت را توضیح دهید

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه رئیس قوه قضائیه در دیدار با اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس به تشریح پیامدهای اشتغالزایی برای کاهش نرخ جرم پرداخت و گفت: ما سامانه کارگزار هستیم. ، یک کار سنگین انجام دهید.

رئیس قوه قضاییه افزود: آزادی و اعتباری که امروز در ایران اسلامی ایجاد شده در هیچ کشور دیگری وجود ندارد.

نظریه پزشکی قانونی در موارد باب گفتار است

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

حجت الاسلام و المسلمین مصدق معاون اول قوه قضائیه با اشاره به اهمیت پزشکی قانونی گفت:

معاون اول قوه قضائیه گفت: امروز در تلاش هستیم تا عملکرد قوه قضائیه را علنی کنیم تا نخبگان در مورد این عملکرد اظهار نظر کنند.

هیچ شکایتی از جنایات علیه هنرمندان زن وجود ندارد

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

جبیح الله خداین سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری در آستانه سال نو در پاسخ به سوالی مبنی بر اختلافات بازی فوتبال ایران و لبنان در مشهد گفت: عوامل مورد بررسی قرار گرفته و قصور ماموران انجام شده است. بررسی شده و تا به امروز هیچ پاسخی دریافت نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مورد خشونت علیه بازیگران زن بوده است یا خیر، گفت: خشونت علیه بازیگران زن در فضای مجازی ثبت شده و تاکنون هیچ جرمی گزارش نشده است و هیچ شکایتی و هیچ ورودی به قوه قضائیه نشده است. قوه قضاییه وارد می شود.» قوه قضائیه تعقیب و تحقیق در مورد هر گونه اعمال خلاف شرافت را ممنوع می کند. مگر اینکه جرم در مکان عمومی و عمومی ارتکاب یافته باشد یا شاکی خصوصی باشد و یا مربوط به تجاوز جنسی باشد و تاکنون شکایتی نشده باشد، دسترسی به عدالت امکان پذیر نیست.

رأی دیوان عدالت اداری در مورد افراد فاقد شناسنامه

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

دیوان عدالت اداری رای داد افرادی که والدینشان فاقد مدارک اصیل ثبتی ایرانی هستند از طرح دعوای اخذ شناسنامه منع نمی شوند.

پروژه پتروشیمی میانکاله تعطیل شد

از طرف بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

دادستان کل دیوان عالی کشور و مدیرکل حقوق عمومی کشور با ارسال نامه ای به دادستان کل کشور و کرانتی مازندران و خواستار احقاق حقوق عمومی و منع کیفری، دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله را صادر کردند.

رئیس دبیرخانه شورای صیانت از حقوق بیت المال در دستور خطاب به دادستان مازندران تاکید کرد که احداث مجتمع پتروشیمی در مراتع روستای حسین آباد در شهرستان بهشهر از توابع میانکاله، بررسی همه جانبه است. از جنبه های مختلف فرآیند واگذاری 90 هکتار گزارشی در خصوص اخذ، اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط و بررسی اثرات زیست محیطی پروژه و پروژه تهیه شود. تا زمانی که نتیجه نهایی بررسی تایید شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران نیز گفت: میانکاله پتروشیمی راه اندازی می کند منوط به اخذ مجوز است و متخلفان از دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله با قاطعیت برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
https://www.isna.ir/

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 قیمت اجناس

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ارزش اجناس خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.